Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik falat milyen színűre...

Melyik falat milyen színűre festenéd ennél az alaprajznál?

Figyelt kérdés

A nappali ablakával szemben lévő falat szeretném különböző színűre, mint a nappali többi falrésze. Valamilyen lágyabb világos pasztel mondjuk halvány beige, vagy madártej, esetleg homok lenne a nagyrésze, de nincs ötletem arra a falra. Világos, szürkés, vagy sötétebb beige kanapét szeretnék elé állítani, ahhoz kéne, hogy passzoljon. Olyan házalóügynökkéking színre gondoltam, esetleg más ötlet?


[link]


2014. aug. 25. 17:42
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
És csak hogy tudd, a környék az első, meg is mondom miért: mert jó bölcsinek, ovinak, iskolának kell lenni a közelben, hogy munka előtt legyen időm elvinni, tehát az egyórás utak kizárva, és kell, hogy olyan emberekkel legyek körül véve, akikkel biztonságban érzem magam, szívesen kiengedem játszani a gyereket később a szomszéd gyerekével. Ha pedig öt tíz év múlva másik lakásba költöznék, a lakásom a helye miatt ne veszítsen értékéből sokat, ehhez pedig megbízható kerület kell, aminek a neve évtizedek óta jelent valamit, valószínűleg tíz év múlva is fog. És igen több pénzért jobbat kapni, de nem fogok ezért nagyobb hitelt felvenni, remélem ezt nem kell magyaráznom, hogy miért. Nagyon elegem van a nagyszájú emberekből akik kérdezés nélkül ítélkeznek.Igen, majd biztos a között a két utca között lesz az enyém is, mert te abban a kettőben láttál hasonló lakást, jesszusom, ekkora ostoba egoizmust, te tévedhetetlen.
2014. aug. 26. 20:42
 32/35 anonim ***** válasza:

31 Ennek az árából kaptál volna normális lakást. Sem 2 hónapos, sem semmilyen gyereket 6nm-re nem suvasztunk be.


És ismerem a környéket, maximálisan jobban mint gondolnád, lévén a Feneketlen tónál születtem, de tudom mi az hogy sznobizmus.


Hát tudod nekem fontosabb lenne, hogy a gyermekemnek normális élettere legyen, és ne csak akkor ha leviszem a játszóra.És számtalan helyen vannak normális óvodák és iskolák-és nem utsó sorban emberek.

De még véletlenül sem akartalak megsérteni, csak a véleményem mondtam el:D

2014. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Kedves 32-es válaszoló, végigolvastam az agymenéseidet, szerintem a frusztrációidat máshol éld ki.. a kérdező normálisnak tűnik, ne szólj bele abba, hogy mit és hol, mennyiért vásárolt. Amennyiben a kérdéséhez releváns tanácsot tudsz adni, gondolom meghallgat, de egyéb téren a véleményed kb annyira fontos, mint zebrapintynek a logarléc.
2014. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Google cache-ben meg lehet találni a hirdetést, szerintem nagyon jó vétel volt.
2014. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
34 Baromi jó vétel 6nm-re besuvasztani egy kisgyereket.
2014. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!