Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik falat milyen színűre...

Melyik falat milyen színűre festenéd ennél az alaprajznál?

Figyelt kérdés

A nappali ablakával szemben lévő falat szeretném különböző színűre, mint a nappali többi falrésze. Valamilyen lágyabb világos pasztel mondjuk halvány beige, vagy madártej, esetleg homok lenne a nagyrésze, de nincs ötletem arra a falra. Világos, szürkés, vagy sötétebb beige kanapét szeretnék elé állítani, ahhoz kéne, hogy passzoljon. Olyan házalóügynökkéking színre gondoltam, esetleg más ötlet?


[link]


2014. aug. 25. 17:42
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
19 Bocsi, de ehhez nem asszisztálok. Szép kis lakást lehetett volna csinálni, de ez amit akarsz (konyha stb.ez izléstelen igy.
2014. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
pedig máshogy nem tudom megoldani, hogy ilyen kis helyen legyen egy gyerekszoba is. bele kell súvasztanom a lakásba két fél szobát, hogy tudjunk hol aludni, egy konyhát, egy fürdőt, és egy vendégfogadós nappalit is. kanapét, hogy le tudjanak ülni megnézni egy filmet, egy apró asztalt, hogy legyen hol enni. Ha van jobb ötleted szívesen meghallgatom.
2014. aug. 25. 21:55
 23/35 anonim ***** válasza:
Hány nm2 a lakás?
2014. aug. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

23-as: ott van a kép címében, 39.

Kérdező: ne foglalkozz velük, elég gyakori az amerikai konyha, nem szerencsés, de ha így tudod megoldani akkor ez van. A bútorzat stílusától is függ hogy milyen lenne oda még a tapéta, szerintem ellene szól a nagy belmagasság, inkább alacsony helységben jó berakni egy csík tapétát a két ajtó közé. Tegyél oda inkább egy tükrös konzolasztalt.

2014. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
39 nm2-en 1+2 félszobát kialakítani? Utópia. Valamit fel kell adnod. Mondjuk a saját hálószobát.pl.
2014. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Hát igen, a fürdő is apró lett, és a gyerekszoba is csak 6nm(plussz pakológaléria), de a számok engedik. Az ikeás 8nmes kanapés-tvs-kisasztalos-székes-szekrényes megoldás után, ami nagyon otthonos volt és nem tűnt túl szűknek sem, szerintem meg lehet oldani a két félszobát, hogy rendben legyen.


Már lemondtam a tvs asztalról, a mennyezetről lehúzható vetítővásznas-projektoros megoldás veszi át a helyét, hálistennek ez olcsóbb is, úgy sem igazán tvztem. A fal amin a konyhablokk lesz 3 méter hosszú és az ablakig 90 cmes hely van szóval simán elfér egy tűzhely, munkalap és egytálcás mosdó.


Töltök fel majd képet, ha készen van, a tapétáról és a festésről is lemondtam, majd ha készen lesz egy színnel és be lesz rendezve, akkor döntöm el, melyik legyen másmilyen, egy falat átfesteni/tapétázni nem nagy munka.

2014. aug. 26. 12:55
 27/35 anonim ***** válasza:

26 Tudod mit nem értek igazán? Hogy miért nem gondolkodnak az emberek, hogy ne környéket vegyenek ha kevés vagy átlagpénzük van, hanem normális lakást ahol a család minden tagja normális élettérrel rendelkezik. 6 nm-be akarsz egy kisgyereket besúvasztani? Mikor egy fürdőszobának is kicsi.


Ugye a Fadrusz vagy pedig Ulászlóban lehet ez a lakás? Ott vannak ilyen alaprajzu lakások. De én az Ulászlóra tippelek. No ezért a pénzért, ha kicsit szemfülesebb vagy, simán jó környéken tudtál volna venni egy 1+2 félszobás normális élettérrel rendelkező, nem 39 nm-es felújításra szoruló lakást. Amire töredékét kellett volna költened és még kényelmesen el is fértetek volna, akár Budán.

2014. aug. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

10 nm-es élhető félszobákkal. Az adott lakás harmadáért.


De dühös tudok ilyenkor lenni... Miért nem gondolkodtok, mielőtt cselekszetek?

2014. aug. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
akkor elmondom, gyorsan, hogy 1 éve nézek lakást. TUDOM mi mennyibe kerül, ez a lakás a hamzsabégi úton van, új víz villany és gáz vezetékekkel és nem is földszint, de szar esztétikai állapotban, öreg néni lakott benne. van hozzá egy 10 nmes tároló, 9 óráig hirdették a lakást, rögtön megvettem. Tessék, legyél mérges.
2014. aug. 26. 20:24
 30/35 A kérdező kommentje:
a gyerek meg 2 hónapos, csak a teljesség kedvéért.
2014. aug. 26. 20:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!