Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Csak tudnám miért nincs a...

Csak tudnám miért nincs a lakásokban piszoár?! Mindjárt megoldódna a WC-deszka felhajtása/lehajtása dilemma nem?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 01:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
nem értem mi a nagy dilemma, egyik felhajtja másik le
2015. jan. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nekem nem dilemma, viszont számtalan filmben és gondolom a való életben is előforduló kellemetlenség, amikor a nő kiakad arra, hogy a párja elfelejtette visszahajtani a deszkát. Ezért jutott eszembe a piszoár...
2015. jan. 22. 02:08
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
nálunk van piszoár
2015. jan. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%

Nem rossz ötlet, de akkor valószínűleg lenne helyette más, hasonlóan fontos, és égető "probléma".


Tudod, a wc-ülőke állapotának kérdésköre sem arról szól, amiről: nevezetesen hogy hogyan praktikusabb, kényelmesebb, stbstb... (a nőnek ugyanannyiba kerül lehajtani, mint a férfinak föl, a deszkának meg tökmindegy, ő mindkét helyzetben elvan) hanem hogy ki az úr a házban. Azaz egyszerű hatalmi játszma az egész.

2015. jan. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
Ezt a dilemmát én így nőként sosem értettem... Meg szerintem a való életben sem feltétlenül állja meg a helyét. Oké hogy a filmekben minden nő emiatt hisztizik, de ennyi erővel a pasik is háboroghatnának, hogy miért van folyton lehajtva... Ettől függetlenül a piszoár nem egy hülye ötlet.
2015. jan. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%

Ez a filmekben egy eltúlzott kritika szokott lenni, de tényleg vannak emberek akiknek ilyen hülyeségek jelentik a problémát.


Amúgy ugyanannyiba tart lehajtani mint fel, sőt, lefelé a gravitáció is húzza. Másrészt, én férfiként többnyire lehajtom magam után, mert egy kiadós hasmenésnél életet menthez az a pár másodperc :D


Amúgy viccet félretéve, azért nincs, mert a lakások többségében 1 max 2 wc van, és ugyanúgy tudod használni pisilésre, akkor minek adnál ki sok 10 ezer forintot egy külön piszoárra. Piszoár általában nagy forgalmú helyeken éri meg, ahol gyorsabban elvégzed a dolgod, és összességében olcsóbb mint egy wc.


Meg tényleg, az emberek nagy része nálunk panelban, kádár kockában, vagy régi bérházban lakik, ahol még a wc kagyló is a legolcsóbb típus, és egy jobb féle "otthoni" piszoár meg elég borsos áron van.


Na meg ennyi erővel miért nincs a lakásokban bárpult sörcsappal? :D

2015. jan. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
minek a piszoar, ott a csap. :-o
2015. jan. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
51%

a hetes sajnos látja a valót..


vissza a kérdéshez..

arról senki nem beszél, hogy a férfiak is hugyozhatnának ülve...(egyébként sokan teszik)

...aztán...van ezzel együtt kellene a bidét is kérdezni..


itt, ahol lakom, a közelben hírdettek egy házat 480 millióért, de az öt fürdőszobában/wc-ben egy bidé sem volt..


már nem is kellett..


szóval nem kell piszoár, tessék ülve brunyálni...vannak előnyei. tessék kipróbálni, oszt kiderül...

2015. jan. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%
Az emberiség örök, megoldhatatlan, grandiózus problémája, mely társadalmi, szociológiai és anatómiai kérdéseket egyaránt érint. (föl-lehajtás dominancia, sok helyen nincs hely, még egy kézmosóra sem, anatómiai okok miatt egyesek jobban beletalálnak a pissoirba, a ketteseknek ez nem probléma, csak takarításkor)
2015. jan. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%

off:

Szerintem meg nem véletlenül van a deszkának egy tető része is, én mindig lehajtom azt is (használaton kívül). Valahogy nekem így tűnik higénikus(abb)nak meg esztétikusabbnak is. Aztán ha valaki végzi a dolgát, akkor tetszőleges számú (1 v. 2) réteget felhajt. Nekem valamiért ez a természetes.


22 férfi


on:

Szerintem nem drágább plusz egy wc a lakásba, mint egy piszoár, és akkor az már mégis jobb, hogy adott esetben ketten is tudnak ülve vécézni.

2015. jan. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!