Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Csak tudnám miért nincs a...

Csak tudnám miért nincs a lakásokban piszoár?! Mindjárt megoldódna a WC-deszka felhajtása/lehajtása dilemma nem?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 01:41
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Hmm sok érdekes válasz... Amúgy férfi létemre én is ülve vetek sugarat, de ha sokat iszom és félóránként mennem kell, akkor egy idő után baromi unalmassá és körülményessé tud válni a felhajtom, ráülök, felkelek dolog-pláne a hugyozás egyszerűségéhez képest. Mondjuk ehhez köze lehet a nálunk meglehetősen szűkös körülményeknek és az átlagnál jóval nagyobb testmagasságomnak. Ebből következik, hogy gyakran sokkal kényelmesebb igénybe venni a mosdókagylót. :)
2015. jan. 22. 12:22
 12/27 anonim ***** válasza:
30%
Komolyan vannak olyan kib..szott parasztok akik belehugyoznak a mosdókagylóba? :D
2015. jan. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó: ezen én is megdöbbentem.

Mondjuk amíg nem hív magához vendégségbe (erre nincs sok esély), illetve a környezete tolerálja, felőlem bele is szrhat.

2015. jan. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
89%

"Mondjuk amíg nem hív magához vendégségbe"


Honnan tudhatod bárkiről is a környezetedben, hogy nem csinálja? ;)

2015. jan. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
27%
Fábry szerint 30 fölött minden pasas a mosdókagylóba brunyál.
2015. jan. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
13%

Jaj, a Fábri most nagyot nőtt a szemeben. Akkor nem csak én vagyok ekkora orbitális bunkó?

De jó ezt tudni...

2015. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
22%

"felőlem bele is szrhat"


Nyugi, a te édesanyád is a csapba mosta a TE kakás pelenkádat...

2015. jan. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk senki sem akad ki ezen, mindig le van hajtva. (azt nem tudom, hogy azért mert a férjem lehajtja, vagy mert eleve ráül, nem szoktam ellenőrizgetni wc-zés közben) De személyes véleményem, hogy ezen problémázni hülyeség, mert ugyanannyiba tellik lehajtani az ülőkét, mint fel.
2015. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
41%

#16

Szerintem a Fábry már csecsmőkorában is a csapba csövelt. :)


Egyébként három okból is praktikusabb, mint a budiba pisálni:

1. A mosdókagyló magasabban van

2. Kevesebb víz megy el az öblítésre

3. a mosdónak NINCS DESZKÁJA!

2015. jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
66%

Ülve nem lehet olyan jól kiengedni.

Gyakran előfordul, hogy mikor kulázás után felállok (ugye, olyankor vizel is az ember), akkor úgy érzem, hogy muszáj, és még állva is pössentek egy kisadagot.


Én amúgy minden lehúzás előtt felhajtom az ülőkét, még nagydolog után is, mert ha felcsapódik a víz, akkor az utánam jövő beleül a tócsába, és azt hiszi, levizeltem.

Ezt persze a fedél lehajtásával is meg lehetne oldani, csak úgy nem lehet használni a kefét, meg nem látnám, hogy nem marad-e mintás a porcelán.

2015. jan. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!