Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Csak tudnám miért nincs a...

Csak tudnám miért nincs a lakásokban piszoár?! Mindjárt megoldódna a WC-deszka felhajtása/lehajtása dilemma nem?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 01:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
79%

Van ahol van, jártam már több olyan házban is. :D De ahhoz sok hely kell, beépítésnél több vízvezeték, csatornázás, később csak több takarítanivaló és éppen el lehet nélküle is élni.

Egyébként hajtsuk le a tetőt is és nincs vita, mindenkinek hajtogatni kell dolog előtt. Bár nőként megmondom, én csak akkor hisztizek ha valamelyik úriembernek sikerül körbehugyozni mindent, feltörölni meg luxus.

A deszka fel v le kérdésben meg alapvetően az a véleményem, hogy a nők mindig ülnek, a férfiak is leülnek nagyobb dolgokhoz, szóval nagyobb arányban használjuk így és talán ennyiből logikusabb lehajtva hagyni az ülőkét. :D Ja meg egészségügyi szempontból előnyösebb az uraknak is ülve csurgatni, de tudom, van aki csak és kizárólag ettől érzi magát alfahímnek, hogy ő bizony áll. Nekem mindegy. :D

2015. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
27%

A nők szapulják a férfiakat, csak éppen a saját wc-jük előtt kellene egy kicsit sepregetniük!!


Érdemes elolvasni:

[link]

2015. jan. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 fata.morgana ***** válasza:
69%
Igazából ez vagy pénz, vagy igény kérdése. És pénz alatt nem konkrétan a piszoár árára gondoltam, mert az csak pár tízezer forint.Inkább az a pénz, hogy 65 négyzetméteres lakásból, varázsoljak egy 150 négyzetméteres családi házat itt a 16.kerületben, ahol beleférne a négyzetméterbe egy plusz piszoár. A 65 négyzetméter kész alapterületbe egyszerűen nem fér bele...a két ingatlan árkülönbözete, meg alsó hangon is 20-30 millió forint... A lehajtás-felhajtás kérdése meg kizárólagosan csak arról szól hogy ki az úr a házban. Tehát csak elvi kérdés, nem gyakorlati...
2015. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 bbaallzzssaamm válasza:
45%
Én férfi vagyok, és otthon ülve végzem a kis dolgomat is, ugyanis tudom, hogy állva vizelés közben milyen messzire csapódik a vizelet vissza a felületekről, és ez egyáltalán nem higénikus. A piszoárnál ez a probléma szintén fellép, habár kisebb mértékben, de valószínűleg ezért nem terjedt el az otthoni felhasználásban.
2015. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 b_smart válasza:
0%
Csak elhatározás kérdése. Itthon szerintem helyhiány miatt nincs piszoár. Szabadalmaztatott különben a magától felhajtódó WC ülőke pasiknak. :) De valóban esztétikusabb lehajtani, nem?
2015. jan. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
21%
Nem csak esztétikusabb, de higiénikusabb is. Szerintem kifejezetten azt a célt szolgálja a fedél, hogy WC használat előtt felhajtod, után pedig le! Szerintem nem azért találták ki, hogy felhajtva díszelegjen egész nap. Mert ezzel az erővel, a kukának sem kell lehajtani a tetejét, a sósavas dobozra sem kell kupak, a fazékra nem kell fedő, és a házra sem kell tető! (hülye példák, de a lényeg érthető)
2015. jan. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

A kulcsszó a higénia és férfiasság egyensúlya. Az ülve WC-zés nem mindenkinek kellőképpen férfias, viszont az angol WC-be vizelni nem túl higénikus, mert a kagylóból kifröccsenhet a vizelet.


A probléma feloldására találták ki a piszoárt, amit lehet kapni lakásba beszerelhető, kisebb kiszrelésben is, még lehajtható fedős verzióban is.

2015. jan. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!