Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Dilemma! Városban egy sorházi...

Dilemma! Városban egy sorházi lakás, de jó oktatás sport a gyerkemnek vagy 1 hektáros területen új otthon, de 30 km re a várostól és napi bejárás a gyerekemnek. Ki hogy döntene?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
sorházi lakás!!az utazás sok időt elvesz mindentől,sokba is kerül,és a város mindent biztosít.Nincs kert,sokkal kényelmesebb.
2010. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Mindenben egyetértek az előző válaszolóval. Sorházi lakás.
2010. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a vidéki házra szavazok a nagy telken!


Mondjuk én amúgy is vidéki vagyok, de laktam nagyvárosban is. Az ottani előnyök szerintem nem pótolják a vidéki nyugalmat!


Viszont a fiataloknak jobban bejön a pörgős városi lét...

2010. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sorházi lakás. Azt az 1 ha-t rendben is kell tartani... sok munka... a gyerkőc legyen az első!
2010. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
30 km nem olyan sok. Szerintem a vidéki ház.
2010. szept. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem kamasz a gyerek,akkor a vidéki ház! Szabadidejében otthon is sportolhat egy ekkora területen.

Tarthat egy kutyát,ha akar stb.

Sorházban nem nagyon van hol játszani. A környékbeliek is mindenbe beleszólnak,nemcsak a gyereknek,hanem nektek is. Laktam ilyen helyen,de örültem,amikor eljöhettem onnan.

2010. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

30 km semmi, mi is ennyit megyünk reggel, este. Mondjuk nálunk remek a közlekedés, elővárosi vonattal hamar bent vagyunk Bp.-en. Reggelente és kora délután a vonat tele van iskolásokkal, mások is a vidéki nyugalmat, friss levegőt választják.

Én a vidéki házra voksolok.

2010. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

vidéki ház, laktam a városban is, de egyszerűen nem szerettem, valaki meg a pörgősebb életet szereti, de gyereknek szerintem jobb vidéken, mondjuk te ismered a gyereked

szóval nem tudom :)

2010. szept. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

város. nem csak a jelenre, a jövőre is gondolni kell. hamar bele lehet fáradni az utazásba, idő, pénz, energia.

ha mégsem jön be annyira, sokkal könnyebb eladni, mint egy vidéki házat.

1 hektárt meg tényleg nagyon nehéz rendben tartani. bár biztos nagyon szép lehet, és jó ott lenni, de az én elvem az, hogy hétköznap város, hétvégén telek meg nyaraló :D

2010. szept. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

Vidéki ház. A gyerekednek is jobb, ha valóban lehetősége van mozogni, aktív életet élni, erről sajnos sokan elfeledkeznek. A lakásokban punnyadó gyerekekből lesznek aztán a minden nyavalyával küzdő felnőttek.

30 km egyáltalán nem sok. Autóval félóra alatt benn vagytok a városban, de ha már nagyobb a gyerek, biciklivel is simán be tud menni, csak akkor másfél óra.

A jó iskoláról, sportról pedig nem kell lemondani akkor sem, ha vidéken laktok :)

2010. szept. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!