Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyire gyakori ez a megoldás...

Mennyire gyakori ez a megoldás magyarországon, nemfognak kinevetni? Konyha, lent

Figyelt kérdés
Szoval arra gondoltam hogy a jelenlegi konyhamat ami amerikai stilusu tehat egybevan a nappalival, ugy alakitom at hogy a konyhat megfelezem egy fallal es ket konyhabutrot veszek egyet(egy minimalista hofeher szurke, design konyhat) a nappalis konyhaba es egy sima olcso ikeas konyhat a "spejzba" kiskonyhaba ez lenne a funkcionalis konyha a masik pedig csak egy belsoepiteszeti elem lenne persze mukodne meg minden de egy teanal tobbet nem foznenk benne, a ferjem hallani sem akar rola, aztmondja majd lesznoboznak bennunket a barataink h ni mar ezeknek diszkonyhajuk van, de en teljesen komolyan gondolom ezt es kulfoldon ez bevett szokas a kozeposztalynal is.

2015. nov. 2. 14:22
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Mi a jó csudának díszkonyha? Én örülnék, ha egy nagyobb konyhám lenne, mint a mostani, nem leválasztani.
2015. nov. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség.
2015. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
83%

Minek a díszkonyha?

csinálj akkor egy főzőfülkét meg egy étkezőt.

2015. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
83%

Körkérdést intézel a barátaitok felé, akiktől várható, hogy "lesznoboznának". Így vagy szabad utat kapsz a terved megvalósítására, vagy megnyugodhatsz, hogy nem tettél olyant, amiért sznobnak tartanának.

Sőt....nagyon is ajánlatos figyelembe vennetek a barátaitok dizájn vonalát, nehogy kilógjatok a társaságból.

2015. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baromság, csináljátok meg a szép konyhát és használjátok. Komolyan lenne egy tágas, szép konyhátok és a spajzban főznétek nehogy koszos legyen a szép?
2015. nov. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Remélem az őszinte válasz érdekel. Én biztos, hogy kiröhögnélek, de csak ez ne tántorítson el.
2015. nov. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Azt csináltok amit akartok, de tényleg inkább főznél egy lyukban, csak legyen villogni mások előtt? Mekkora a konyhátok, mekkora lenne a spejzkonyha?

Ha a látogatók nem néznek körbe a lakásban, akkor szimplán azt fogják hinni, hogy biztos nem főztök mert nincs használva a konyha, rendelitek a kaját vagy nagymama főz.


Én inkább leválasztanám a konyhát ahol főzök, esetleg boltívvel úgy, hogy amögül a szebb dolgok látszódjanak ki, csinálnék egy szép étkezőt tálalószekrénnyel, ebédlőasztallal, bárpulttal, mindenféle díszes biszbasszal, ha már reprezentatív étkezőt akarnék.

2015. nov. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

A kiskonyha kb 10negyzetes a diszkonyha meg vagy 30, viszont ott etkeznenk is valami ilyesmire gondoltam

[link]

2015. nov. 2. 16:02
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem lehet a díszkonyhában főzni? Komolyan érdekel, mert nem értem :-)
2015. nov. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Díszkonyha? Te jószagú ég. :-)))))))))))))
2015. nov. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!