Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyire gyakori ez a megoldás...

Mennyire gyakori ez a megoldás magyarországon, nemfognak kinevetni? Konyha, lent

Figyelt kérdés
Szoval arra gondoltam hogy a jelenlegi konyhamat ami amerikai stilusu tehat egybevan a nappalival, ugy alakitom at hogy a konyhat megfelezem egy fallal es ket konyhabutrot veszek egyet(egy minimalista hofeher szurke, design konyhat) a nappalis konyhaba es egy sima olcso ikeas konyhat a "spejzba" kiskonyhaba ez lenne a funkcionalis konyha a masik pedig csak egy belsoepiteszeti elem lenne persze mukodne meg minden de egy teanal tobbet nem foznenk benne, a ferjem hallani sem akar rola, aztmondja majd lesznoboznak bennunket a barataink h ni mar ezeknek diszkonyhajuk van, de en teljesen komolyan gondolom ezt es kulfoldon ez bevett szokas a kozeposztalynal is.

2015. nov. 2. 14:22
1 2 3 4
 31/40 anonim válasza:
0%

Ha te úgy látod jónak, hogy neked kényelmesebb egy szép konyhát a nappaliban tartani, és egy funkcionálisat eldugva, akkor én támogatom. Elég sokat kell pakolászni így is vendégfogadás előtt, nem hiányzik senkinek sem még +1-2 óra munka a csetresek elmosogatására és a tűzhely sikálására ha arra nincs idő, csak azért, mert vendég jön.


Aki itt hülyének néz, annak valószínűleg sajnos nem telik két konyhára, vagy helye nincs rá, mint a magyarok többségének. Nekem is egy konyhám van, ami inkább dísz, mint funkcionális, és rengeteget kell takarítanom, ha vendég/ügyfél jön. Ilyenkor jól jönne egy olyan konyha, amiben a koszt tartom :)


Ha a barátaid, rokonaid sznobnak tartanak, és mondjuk emellett máshogy is viselkednek emiatt veled egy csakis 100%-osan téged illető döntésed miatt, akkor ennyit is érnek. Ha megteheted, és így az életminőséged javul, értem itt, időt spórolsz meg vendégfogadás előtt, és nem úgy néz ki a nappalid, mint egy disznóól, és jó érzés nézni a díszkonyhát a kanapéról a zsírfoltos helyett, akkor szerintem ez a jó döntés.


Sok szerencsét a felújításhoz!

Egy lakberendező

2016. júl. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
"Lakberendező", ebben az esetben nem két konyhát kell építeni, hanem csak az "amerikai konyha" megoldást felszámolni.
2016. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Na mi lett, engedte a férjed, hogy megcsináld? Különben igen, külföldön azért van díszkonyha mert nem használják főzésre, nincs másik, ami főzős. Te különben inkább valami olyasmire gondoltál, hogy konyha és főzőfülke. Ebben a megfogalmazásban sokkal jobban elfogadható. Magaddal tolsz ki egyébként 10m2-n főzni. Engem mondjuk nem zavarna.
2021. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Helyesbítek, nem úgy értem, hogy kevés és elégtelen 10m2-n főzni! Csak ez esetben aránytalan és önkárosító, mikor 4x akkora területed is lehetne!
2021. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Eladtuk a házat és elkoltöztünk, az élet máshogy alakította az életünket
2021. júl. 28. 18:20
 36/40 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy visszajeleztél!:) S most mekkora és milyen a konyhád? Barátok maradtak, akiktől akkor tartottatok?
2021. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Amerikai konyhás de csak az az egy van es abban főzünk majdnem minden nap, azok a "barátok" lemorzsolódtak, azota más irányt vett az élet, ezek a külsőségek már egyáltalán nem számitanak, helyette a praktikum és a kényelem a fontos a családban.
2021. júl. 29. 19:53
 38/40 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy ilyen jó irányt vett az életfelfogásod!:)
2021. júl. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm puszi!
2021. júl. 30. 15:32
 40/40 anonim ***** válasza:
👋😇
2021. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!