Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan verekedjek? Megalázó...

Hogyan verekedjek? Megalázó hogy bunyóznom kéne de nem merem feltenni a kezemet . Félek az ellenféltől úgy érzem nem tudnám meg verni. Valaki segitene hogy küzdjem le a félelmemet? Tudom hogy minden fejben dől el de mégis hogyan döntsem el?

Figyelt kérdés

Pedig erős vagyok azt tudom magamról de ha éles a helyzet "be csicskulok" ez csak azért is gáz mert ha lesz barátnőm megszeretném majd védeni, de hogy előtte is be fogok csicskkulni mindenkinek?

volt már bunyóm , egy ütésből megvertem nem volt időm félni.

meg ami idegesít hogy ha sokan ott állnak.nem kell velük foglalkozni??


tényleg csak normálisok válaszát kérem mert megakarom védeni magam és a barátnőmet köszi!


2012. júl. 4. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
figyelj én is alapvetően hasonló cipőben járok mint te ne foglalkozz ilyesmivel csak élvezd ki az élet minden egyes apró örömeit és ennyi ha meg ugy adódna beléd kötnének vagy valami beszólsz neki anyázol és arra ugrik és reflexből fog jönni az ütés ne aggódj nem fogsz félni....
2012. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha elkezdesz járni valami edzésre rájösz h amit 1-2 ember csinál "verekedés" közben az valójában csapkodás... tehát tudod h ha fejre akar ütni úgyis beáll elég és csak egyet jobb kézzel mert tudja hogy ballal nem tud nagyot, tehát fel lehet rá készülni is, ha rúg meg biztosan nem sípcsonttal fog hanem bokával
2012. júl. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
még régebben elkezdtem járni ökölvívásra , tanuljak már valami önvédelmet :D idő közben rájöttem ahogy előző válaszoló is írta a legtöbb bunyó őő szépen írjam amatőr szóval asse tudják mit tegyenek csak csapkodnak , ha tényleg komolyan gondolkozol ezen akkor járj el egy edzésre ismerd meg az alapokat.Ha még is bejön a baj nem az a szégyen ha földön maradsz hanem az ha megsepróbálsz felállni. Próbáld tartani a távolságot tőle és mindig az ő ütése után reagálj pl:ütni akar egy jobb egyenest , lépj hátra és rögtön reagálj vissza neki bármiféle ütéssel,vagy rugással.
2012. júl. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hát akkor menj el mondjuk ökölvívó edzésre ahol megtanítanak verekedni.

nem is értem ezt a részét,mert egyértelmű.

az edzés azért van,hogy gyakorolj és megtanulj verekedni,védekezni.

az emberek,ismerőseid előtti bunyó alatt meg sima lámpalázad van.

végülis egy ilyen alkalom nyilvános szereplés,és a csoporton belüli rangsorodat,a többiek hozzád való viszonyát keményen befolyásolja,hogy hogyan viselkedsz egy szituban.

a sz@r ebben számodra,hogy neked ez idegen szituáció.

ahhoz tudnám hasonlítani,amikor ovis korodban odatesznek eléd egy könyvet,hogy olvasd.

nem tudod megtenni.

de aztán elmész suliba és megtanulsz olvasni,sőt megszereted az olvasást.

na.

az életben szinte minden összetettebb cselekvést hasonlóan kell elsajátítani és tanulni.

szóval nyafogsz azon,hogy nem tudsz olvasni,nem tudsz vezetni,kefélni,bunyózni,de nem érsz vele semmit.

ezeket meg kell és lehet tanulni.

bunyózni meg edzésen tanulhatsz meg.

2012. júl. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nem azért piszkálnak téged, mert ne tudnád megvédeni magad, hanem mert nem tisztelnek, neked ezen kell változtatnod. Ha olyan a helyzet, nem kell „becsicskulni”, nincs mitől félned, nem vagy üvegből. Egy jobbost bárki letud verni a másiknak, ahhoz nem kell harcművésznek lenni. A leendő barátnődet meg nem kell mitől megvédeni, nem fognak nindzsák ugrani a háztetőről, elég biztonság érzetet ad majd neki, ha egy fejjel magasabb vagy nála, és hogy van egy kis bicepszed.
2012. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó:

"elég biztonság érzetet ad majd neki, ha egy fejjel magasabb vagy nála, és hogy van egy kis bicepszed"

Sajnos pont rátapintottál a lényegre. Én már jó ideje űzök harcművészetet, éles helyzetben is hasznát vettem, a testfelépítésem is keménykötésű, szóval biztosan megtudnám védeni a barátnőmet. Már ha lenne, mert a 160 centimmel nem hiszik el a csajok, hogy nem vagyok gyenge gyerek, és nem is szívesen járnának egy alacsonyabb pasival :-/

2012. júl. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nem tudom mi lenne a megoldás a te esetedbe… Sok pasinak van magasabb barátnője, én személyesen is ismerek ilyet. Én a helyedbe feltenném a kérdést, biztos sok hasznos tanácsot kapnál. A gyik mindenkin segít;)
2012. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
azért basztatnak mert hagyod magad nagylevegő azt ütöd a horgodt v amit akarsz hidd el utánna nem fognak szopatni
2012. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sn0wf0x ***** válasza:
100%
Mióta az eszemet tudom foglalkoztatnak a harcművészetek, de sosem kerestem a bunyót, még általánosban volt, hogy eljárt a kezem, de csak nevelő célzattal :) Középiskolában én voltam az ügyeletes hülyegyerek aki húdenagyharcművész, de ha bunyó van mindig hagyja magát..párszor megaláztak, nem volt vicces, aztán lesz ami lesz alapon egyszer leiskoláztam az egyik gyereket, utána gondom nem volt soha többet :) ez sajnos így működik, ha már kiállsz, akkor mindegy hogy te adod a nagyobbat vagy te kapod, elismernek..hidd el
2012. júl. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ez nem így van. Verekedés közben belehátráltam egy székbe, kiment a térdem. Utána az volt a téma hogy a srác eltörte a térdem, pedig elfutott.


Utána el kellett gyepálnom pár embert, hogy ne én legyek a csicska gyerek.

2012. júl. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!