Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Eladó a szekrényem, de senki...

Eladó a szekrényem, de senki nem veszi meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy szép nagy szekrénysorom, amitől szeretnék megválni, ám sajnos nem jelentkezik érte senki, régiség, antik boltoknál is jártam, hátha. Mit tegyek egy olyan szekrénnyel ami szinte senkinek sem kell? esetleg tudtok valakit aki felvásárol, vásárol szekrényeket? A 90-es véekből való szekrényről beszélünk.

2016. szept. 16. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
ha senkinek nem kell akkor valószínű,hogy sokat akarsz érte
2016. szept. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kínálati és keresleti ár nem találkozik. Talán túlértékeled.
2016. szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20 éves szekrény az pont az a kategória ami még nem elég régi de már újnak se jó, azért nem kell senkinek, mert sok háztartásban lehet még ilyen.
2016. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy add sokkal olcsóbban vagy ajándékozd el rászoruló családnak, anyaotthonnak vagy más közintézménynek.
2016. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Levittem az árát amennyire lehet, hogy konkrét legyek, 40-föl indultam és fokozatosan vittem le 15 ezerig...
2016. szept. 17. 04:22
 6/7 A kérdező kommentje:
21:01 Köszönöm a tippet, ez a lehetőség eszembe sem jutott, hogy rászorultaknak ajándékozzam el.
2016. szept. 17. 04:24
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de 90-es évekbeli bútor... arra én nem mondanám, hogy régiség...Gondolom sorozat gyártott lehet. Ennyi erővel a 95-ös Honda robogóm is veterán.

Valószínűleg azért találsz rá nehezen vevőt, mert nagy: akik használt bútort vásárolnak, zömében kis keresetű, kisebb lakásban élő emberek, pl. panellakók. Akinek nagy háza van, többnyire megengedheti magának az új bútort. Szerintem érdemes levinni az árát, ha szabadulni akarsz tőle, vagy hirdess még tovább. Kb. mindenre van vevő, erre is lesz, csak kitartás!:)

2016. szept. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!