Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szivárvány színei. Hogyan...

Szivárvány színei. Hogyan nézne ki?

Figyelt kérdés
A gyerekszobát szeretnénk kifesteni.2.4m magas,3x4m alapterületű a szoba.Nem túl nagy ezért úgy gondoltuk,hogy a szivárvány hét színével fentről lefelé elosztva(34cm-enként)keresztbe csíkos lenne.De nem tudom jó ötlet-e.Hogyan nézhet ki a végén?
2010. ápr. 24. 12:24
 1/9 anonim válasza:
Ha a cél a tér optikai növelése, akkor ez elég rossz ötlet. Kis szobában semmiképpen sem ajánlatos, sötét, élénk, vagy vibráló színeket használni, mivel összenyomják a teret. Vagy ha nagyon tetszik ez a szivárvány téma, akkor inkább csak az egyik falat fessétek be, vagy a szőnyeg ( nem padlószőnyeg!!, játszószőnyeg legyen szivárványos, a fal színe pedig valami világos pasztell. Jaj de sokat tudnék még írni :)
2010. ápr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem kicsit nyomasztó lenne már aza sok vibráló szín, azt javasolnám hogy mondjuk a tetején elkezdődik a szivárvány és pl a kék szín majdnem egész az aljáig szélességben megy aztán folytatódik lent
2010. ápr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első hozzászólónak.Ha van időd írhatod az ötleteidet..A kislány azt kérte,hogy szivárványosat szeretne.Ezt szeretnénk neki megvalósítani.Világos színekre gondoltunk.Bútor sem lenne még benne (nincs rá keret) csak a négy fal meg a játékok.
2010. ápr. 24. 12:46
 4/9 anonim válasza:
szívesen adok még ötleteket...csak kellen még pár info :9 pl hogy milyen idős a kislány és h mik lennének még szobában és azok milyen színűek...:)
2010. ápr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát ez a baj,hogy nincs még bútor sem de az sem hogy ha lesz is hova kerülne.Költözés előtt vagyunk.Ez egyenlőre egy játékszoba lenne egy 4.5 éves kislánynak és egy 2 éves kisfiúnak.Mellette van a mi szobánk velünk alszanak ott csak játszanának.Valami színesre gondoltunk.Kedden kellene megmondani a festőnek,hogy hogy legyen.
2010. ápr. 24. 13:03
 6/9 anonim válasza:
szia! én vagyok az az első hozzászóló...ha adsz egy email címet, küldök egy tervet :)
2010. ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
anita19799@freemail.hu
2010. ápr. 24. 21:36
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia első hozzászóló.Küldd már el légyszíves azt a tervet mert nagyon kíváncsi lennék rá.Köszi.
2010. ápr. 25. 14:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Én inkább egy tükröt tennék a falra, ha tágítani szeretném a teret. Vagy esetleg mesefigurákat felfesteni az egyik falra, háttérrel együtt (pl.: úton megy micimackó, tigris, füles és malacka)I
2010. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!