Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 180X200-as franciaágyba...

180X200-as franciaágyba melyik a jobb választás,2 db 90-es, vagy egy db 180-as matrac?

Figyelt kérdés

Én a nagy matrac felé hajlok, de azok az ellenérvek jöttek fel, hogy a 8. emeletre nehéz felcipelni (a liftbe nem férne be), nehezen forgatható, lepedőcsere macerás, ha valami baja lesz, akkor a két egyszemélyesnél elég csak az egyiket kicserélni. Olyat is olvastam, hogy nagyon érződik, ha mocorog a másik, és hogy a súlykülönbség miatt a könnyebb fél begurul a nehezebb mellé :D

Én félek, ha kettő egyszemélyest rakunk egymás mellé, középen rés lesz. Aludni nem szeretek összebújva, de pl. filmnézés közben szeretünk összebújni. Árban ugyananyiból jönne ki mindkét verzió.



2016. nov. 29. 10:37
 1/9 anonim válasza:
20%
ki nem sz@rja le ? :D ez az akvarisztika kategória... :P
2016. nov. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
11%
Te a matracról is, és valami verzióról is írsz. Matracot, vagy, verziót akarsz venni? 😃 Egyébként, nem tudom mi az verzió!!!!!!!
2016. nov. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Van ilyen lapos gumi heveder, amivel rögzíteni lehet egymáshoz a 2-t, és nem lesz rés.
2016. nov. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi tapasztaltuk mindkettőt. Az egy nagy matracnál tényleg mindent érezni, de minket nem zavart annyira. A két külön matracot pedig úgy oldottuk meg, hogy egy nagy lepedőt raktunk rá, így nem volt lyuk (csak a lepedő alatt, de be nem esett semmi)

Ha választani kéne, az egy nagyot választanám, de csak mert minket tényleg nem zavar, hogy "összegurulunk" és nem is kelünk fel egymás mocorgására.

2016. nov. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Nekünk fenyő ágykeretünk van, 2 db 90 cm-es matraccal. Alig tudjuk egymás mellé beszuszakolni őket, semmilyen rés nincs.
2016. nov. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Még valami:

Amikor a matrachuzatot mosom, egyszerre csak egy fér be a gépbe! :)

2016. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
6-os. Kézzel is lehet mosni!
2016. nov. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mossa kézzel, akinek 6 anyja van!
2016. dec. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Heteske, te biztos férfi vagy! Kérdező: a mai matracok többsége már olyan jó minőségű, hogy nem lehet érezni, ha a másik mocorog. De a boltokban szerencsére ki is lehet próbálni őket, ami jó, mert hosszú évekre veszi az ember és elég borsos áruk van. Vagy már megvettétek?
2017. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!