Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ugye szerintetek is értelmetle...

Ugye szerintetek is értelmetlen 2 kicsi gyerek mellé ajtófüggönyt rakatni?

Figyelt kérdés

Én mar csak a gondolattól is rosszul vagyok, hogy a férjem ajtófüggönyt akar, de még csak nem is fát hanem az anyagból készültet.

Kiver a viz ha csak belegondolok.

2 kicsi gyerek van. Mindent cibálnak, nyalnak, csinálják amit egy kisgyerek/baba szokott.

Egyszerűen képtelen felfognj a férjem nem jó ötlet ez a dilije. Meg egy dolog lenne ha csak én nekem nem tetszene, de kicsik miatt meg aztán pláne nincs értelme.

Egyszerűen képtelen elfogadni, és nem enged belőle.

Valami ötlet mit mondjak neki?


2016. dec. 14. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd letépik egymás után háromszor, és akkor belátja, hogy nem volt jó ötlet.
2016. dec. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelmetlen. Órákig, napokig el vannak vele. Az lesz az életük értelme, hogy lecibálják, vagy bújócskázzanak vele. Csak arra kell vigyázni, nehogy lenyeljék valami darabját, ha szétesik. A gyerekeknek kell az inger gazdag környezet, különben nem fejlődnek eléggé. Apa is boldog lesz, gyerekek is boldogok lesznek, tehát anyuci is boldog lesz.Tiszt hapy az élet!
2016. dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hahahahahahaha

aztán meg najd én leszek a xar anya ha 1x az egyik letépiert elmertem menni a wcre.

Mar látom előre ha vesz. Felrakja majd mondja hogy neveljem a gyerekbe bele ne nyúlj hozzá aztán 1x majd jem figyelek és puff már lecibálta valaki.

2016. dec. 14. 19:19
 4/7 A kérdező kommentje:
bocsi a hibákért a telefonom nem javit.
2016. dec. 14. 19:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De mondd meg neki, hogy a gyerek nem ilyen, hogy hopp, beidomítod. Még a macska se olyan... Nehogy már zavartasd magad, mert butaságokat gondol. Bár mivel más a személyiségünk, ez lehet, hogy neked nem ilyen egyszerű. De az jött le, hogy kitalál valamit és téged hibáztat... Ez nem OK párkapcsolat, védd meg magad, beszéld meg vele, hogy megértse, hogy "hogy működnek a gyerekek" :D Ez elég humorosan hangzik, a gyerek elég széles sávban képes bármilyen lenni... De ő nem ismeri őket? Ha cibálós korszakuk van, akkor cibálnak. Ez teljesen normális működés a részükről.
2016. dec. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én mar mondtam neki, hogy a lakberendezést bizza rám mert az övé giccses és mindig vagy régihez nyúl vagy olyan dolgot akar mint a ciguk.

Meg amitől frászt kapok hogyha valami rokon kiakar dobni valamit mar egyből hozni akarja és rendesen veszekedes lesz belőle mert szerinte kell az aranyra festett kavés készlet. Szerintem meg nem. Aztan én vagyok a gyökér mert elnyomom és kidobom vagy olyannak adom aki tényleg rászorul. Mellékesen hozzáteszem hogy bögréből isszuk a kávét, de szerinte kell a csésze....

Frászt kapok az izlésétől.

Anno a régi életébe minden hasznalt volt meg régi meg szerelt meg zsibis meg leadott és még mindig nyomja hogy nekem drága izlésrm van és amúgy se jó meg nekem miért nem jó ha ezt meg azt hozza.

Ahhhhh bocs kicsit kibuktam!

2016. dec. 15. 18:27
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fene az az ajtófüggöny?
2016. dec. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!