Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Megéri berendezni egy lakást?

Megéri berendezni egy lakást?

Figyelt kérdés

Most vásároltam egy újépítésű lakást.

Eljutottam odáig, hogy fel lettek szerelve a lámpák, van egy nagyon alap konyhabútor, matrac, sütő és hűtő.


Szerintetek fejezzem be, vásároljak kanapét, ágyat, szekrényt, zuhanykabint, TV-t, szőnyegeket, függönyöket, asztalt, székeket stb..... vagy hagyjam így natúrban, éljek így és fordítsam ezt a pénzt inkább egy autóra és/vagy szórakozásra, utazásra?

:D


Ti melyiket választanátok?


2017. jan. 21. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez így csupán egy lakás, nem pedig otthon. Szóval mindenképp berendezném...., hogy szívesen járjak haza. Ne egy "üres lakás" várjon.
2017. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát ha neked így is megfelel.........
2017. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem megfelel.

De nem ciki?

2017. jan. 21. 18:47
 4/7 anonim ***** válasza:

amiket felsoroltál azokra sterintem idővel ugy is szükséged lesz ha kényelmesebben akarsz élni


ha nem csak a konyhapulton akarsz kajálni majd veszel 1 kis asztalt 2 székkel, vagy egy éjjeli lámpát az ágy mellé , függöny vagy reluxa se árt.

Ezek kellenek sztem, különben oylan mintha átmeneti lakás lenne ahonnan tervezel tovább költözni.

2017. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Függöny kell, különben mindenki belát éjjel-nappal, és ha már úgyis veszel, érdemes olyat venni ami tetszik is. Ha amúgy nem főzöl, akkor asztal nélkül meg lehet lenni, de ha számítógéped van, akkor azért egy íróasztal és szék kellene. A matracon nem túl kényelmes hosszasan ülni.


A többi már nem létkérdés, bár ha néha esetleg fel is hívnál oda valakit, akkor egy-két szék és egy asztal tényleg nem ártana, hogy hellyel tudd kínálni.

2017. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki előtt ciki?


Amúgy, majd jönnek a cuccok, ha szükséged lesz rá. Ha nem, akkor meg tényleg fölösleges lett volna megvenni.


Én amúgy mindenkinek azt mondom, aki lakást vesz a környezetemben, hogy ne szakadjon bele a berendezésbe. Lehet dobozból is öltözni/olvasni, csak azt vegyék meg, ami feltétlenül kell, hogy legyen, a legalapabb dolgokat. Aztán majd alakul, hogy mire is van valójában szükség, meg hova és mekkora és stb. Sokan elkövetik azt a hibát, hogy véres verejtékkel már a beköltözésre összevásárolnak mindent, aztán később, mikor már benne élnek mérik fel az igényeiket, hogy nem is kellett volna, vagy nem is ilyen stb. Nem kell sietni. Ráérsz, a legfontosabb már megvan.

2017. jan. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát aki ennyire hülye, hogy nem tudja eldönteni melyik jobb a saját életviteléhez, életkörülményeihez, az inkább dö.. meg!
2017. jan. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!