Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy rendezzem át a ruhákat a...

Hogy rendezzem át a ruhákat a szekrénybe?

Figyelt kérdés
14l nagyon bonyolultan és értetlenül van elrendezve a házunk. 2 ruhásszekrénysor van a házba a mi szobánkba (nővérem), és a bátyáméba. A szüleim ruháji az ő szobályukba egy polc szerűségen. Az a gond hogy ezek a szekrénysorok teli vannak olyan ruhákkal amiket egyáltalán nem használunk, tehát kinőtt, vagyépp csak ott van valamiért. Anyu ezekt nem meri eladni, kidobni, így a mi ruháink a bátyám szobájába van egy kicsi szekrénybe. (Nem az említett szekrénysorba). Szerintetek ezekkel mit lehetne kezdeni, hogy vegyem rá a szüleimet az eladásra? Mert már szeretném a saját szobámba tárolni ruháimat. A bátyám szekrénysorába van a saját ruhája, a többi részébe kinőtt és a szüleim épp nem idéglenes ruhái vannak. Én úgy tervezem, mivel egyszer MAJD (tipik szülős kijelentés) át lesz rendezve a szobáink, hogy ahol van most a ruháim oda lesz rakva a szüleim ruhája (amit épp nem használnak), ahol voltak a szüleim ruhái (nem használtak) ott lrsznek azok amik a mi szobánkba vannak és így a saját ruháim a saját szobámba kerülnek. (Azért variáltam át 3-szorosan,mert ahová a szülein ruhái kerülnek azt könnyebb áthurcolni másik szobába) valaki megoldás? Köszi

2017. febr. 13. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Megfogod a ruhaidat, berakod a szekrenyedbe. Megfogod a szekrenyedbol a nem hasznalt ruhakat es atrakod oda, ahol eddig voltak a ruhaid.
2017. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, de szerintem ha ezt valaki megakarja érteni akkor privátot írjon nekem!
2017. febr. 14. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!