Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szekrénysor vagy gardrób? Érv...

Szekrénysor vagy gardrób? Érv ellenérv?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni h szekrénysort vegyek vagy egy nagyobb gardróbot.


Végülis van ruha bőven, bár már igyekszem selejtezni is. Szekrénysor abban lehet még jobb h vannak polcai ahova lehet rakni csecsebecséket.. (de ezt meglehetne oldani fali polccal is)


Leírnátok h nektek melyik van? Miért szeretitek, miért vagytok vele megelégedve? :)



2017. márc. 5. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

Nem értem. A gardrób önmagában egy hosszabb szekrénysor. A gardróbszoba egy szoba, ahol ezt a szekrénysort elhelyezik.

Te mit értesz gardrób és szekrénysor alatt? Mert a kérdés egy paradoxon, ugyanis a kettő jelentése ugyanaz.


Nekünk gardróbszoba van, IKEA Pax 4m hosszú, 60m mély, 236 magas.

2017. márc. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mármint ez a szekrény van a gardróbszobában :)
2017. márc. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

[link]


[link]

(gardrób szekrény)

2017. márc. 5. 17:09
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első az egy nappaliba való szekrénysor, ennek most mi köze a hálószobához?
2017. márc. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Mivel abba is lehet pakolni ruhákat (nem véletlenül van az akasztós része)

Pl egy 1,5 szobás lakásba nincs hálószoba és nappali... :)

2017. márc. 5. 17:22
 6/12 A kérdező kommentje:
Szóval ahol alszunk oda kellene egy praktikus szép szekrény...
2017. márc. 5. 17:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy 1,5 szobásba van egy nappali meg egy háló. Mi más lenne? AMúgy attól függ mire akarod használni a szekrényt. Szerintem az ilyen nagyszobai szekrénysor nem csak otromba, de felesleges is. A gardróbszekrény akkor már inkább. Főleg pl.tükörrel, plafonig, akkor még a tér is nagyobbnak tűnik tőle.
2017. márc. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A gardrob az egy helyiség, kb, mint egy nagyobb spájz, akasztókkal, fiókokkal, polcokkal, ahova a ruhákat lehet pakolni. Régen járható szekrénynek hívták.

Ha nincs gardrob, akkor lehet tenni beépített szekrényt, ami nem elhúzható, a helyszínen faltól-falig, mennyezetig beépítik és ott marad. Asztalos csinálja méretre, ha szerencséd van, kapsz bútoráruházban kb. jó méretet, amit csak szegni kell. Egyszerű, zárt megjelenésű, hálóba, közlekedőbe való.

Végül van a szekrénysor, önálló elemekből, nyitott-zárt elemekkel, akasztós résszel, stb. Általában variálható, látványos megjelenésű. Ezt rakjak a nappali szobákba.


Ebból a háromféléből tudsz választani, ami a lakásba passzol.

2017. márc. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A kis szobában van a baba, mi a nagyobb szobában.

Ezért nehézkes a választás.. :D vagy csak én vagyok a válogatós...

2017. márc. 5. 17:47
 10/12 A kérdező kommentje:

Albérletben lakunk.

Majd később ha tudunk, szeretnénk nagyobb házba költözni, de addig ehhez kell igazodnunk :)

2017. márc. 5. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!