Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 200x160as ablakcsere kb...

200x160as ablakcsere kb mennyibe kerül (munkadíj)?

Figyelt kérdés
2 részes bukó-nyíló/bukó-nyíló ablak, redőnnyel, szunyoghálóval. Itt a redőny/szunyogháló középen ketté válig vagy 2méteren át terjeng? Az árajánlatban amit kértem egy cégtöl nincs a munkadíj, de az fontos lenne mert szerintem elég sok. Egy nagyon régi ablakot szeretnék lecserélni.
2010. máj. 10. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:

fontos dolog, hogy ez a méret szabványon kívüli ma már...

Ezért a legyártása akár nagyon feláras is lehet...

de a tipppem a gyértásra 80 90 e

berakása könyöklővel szállítással miegymás max 40-50 Pesten

De mivel régi lehet a ház is lehetséges hogy az áthidaló igen rossz minőségű ezért cserélni kell...vigyázz nehogy meglepetés érjen(ha az áthidaló fa)

Ha redőny is kell egy ilyen ablakra az bizony 18eFt/m2 s a területbe bele kell venni hogy a redőnytok is létezik...jah és ez az ár alu redőnyre vonatkozik...a müa kb fele.

a redőny szerelés kb 2 óra van cég aki pesten ha tőlük rendelsz ingyen berakja

2010. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha az egyel kisebb vagy egyel nagyobb (ha van egyaltalan) szabványméretet kérem és a különbséget beépittetem vagy kivágatom a falból? vagy ugyanott vagyok és még szar is lesz? :)
2010. máj. 21. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:

hát ennél a méretnél nagyobb nem nagyon van ami szabványos, de 2 ablakból...vagyis két ablakot egymás mellé azt össze lehet hozni...

szabvány a 180*150 ez tuti.

lehet a két oldalára kérni 6 centis kiegészítés azt már 192 centi, de még 4 4 centi hiányzik amit nem lehetetlen betömni de nem lesz a legszebb.

ha befalaztatod a felesleget az már szebb, de drágább meg nem fog együtt dolgozni a régi fallal hacsak nem nagyon betiplized, és kevésbé lesz sztabil.

2010. jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lali az állat ***** válasza:
Normális gyártó-kivitelezőnél teljesen mindegy,hogy "szabványméret" avagy sem. A tisztességes gyártó méretre gyárt felár nélkül. Ez a méret-főleg,ha redőny-szhálós-csak tokosztott vagy sorolt kivitelben készülhet.Az ablak beépítve-ha szükséges,külső-belső takaróléccel,párkánnyal-nálam 95.000 Ft,a redőnyök meg-ha mind a kettő szúnyoghálóval kombinált-48.000 Ft felszereléssel együtt.
2011. jan. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!