Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panel, ablakcsere mennyi?...

Panel, ablakcsere mennyi? Egyáltalán mekkorák az ablakok?

Figyelt kérdés
Panel készülünk venni, és több lehetséges befutó is van. Egyben azonban nincsenek új nyílászárók és nem akarjuk kivárni a panelprogramot a dologgal. Azok a négyzet alakú forgatós ablakok vannak benne, abból öt darab + az erkély ajtó. Azt hiszem azt az ablak típust hívják tessauernek. Ez fent is van a neten, de hogy mekkora, az nincs, így hiába nézegetem az ablakcserés honlapokat, fingom sincs, nekünk mekkora ablakok kellenének. Aki cserélte már önállóan, annak mennyire jött ki és hány ablak volt a lakásban? + milyen ablakot választott a legfullosabbat, vagy csak valami egyszerűt, mert úgy láttam abban is ilyen másfélszeres eltérések vannak.
2011. szept. 6. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hozzánk mindig úgy dobnak be ilyen szórólapokat, amiken az árajánlat pontosan a lakás ablakainak a méretéhez és darabszámához vannak igazítva.

De hogy pontosan mennyi, azt már nem tudom. Olyan 200-300e körül szokták írni erre a típusú finn-nek nevezett 1,5 szobás lakásra, de gondolom ezzel sokat nem segítettem.

2011. szept. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2 db 210 * 150 és 1 db 210* 120 as ablakunk van panelben, ezek úgym, h egy tengelyen forduló és egy keskeny, oldalra nyíló. Mindennel együtt 245 ezer volt.
2011. szept. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első, dehogynem, kb. eggyel több szoba így eggyel több ablak lenne nálunk is.
2011. szept. 6. 18:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2 vok, nekünk 2 szobás és 5 légkamrásat választottunk, fehér műanyagot.
2011. szept. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
1 nagy ablak és egy kis ablak csere 300 ezer kb. ha még van ajto meg még ablak,akkor kb a duplája
2011. szept. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Nálunk ők cserélték ki az ablakokat a panelban és most a szerelés is ingyenes.

[link]

2012. febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!