Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ez a fajta függő fotel kényelmes?

Ez a fajta függő fotel kényelmes?

Figyelt kérdés

[link]


Eredetileg függőágyra gondoltam, mert függőfotelről még nem hallottam, de mivel olcsóbb és elvileg jónak tűnik, lehet hogy ezt venném. De van valakinek tapasztalata, hoyg ez milyen? Egyrészt az ExtremeDigital-os jó-e, másrészt a függőágyhoz viszonyítva mennyire kényelmes?



2017. márc. 30. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szétnézel a neten....hát nem tudom, még az eredeti ár is nagyon kevés ahhoz amennyiért a neten vannak.
2017. márc. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ez egy vacak kínai makett, nem igazi függőfotel.


A függőfotel ott kezdődik, hogy 120-140cm széles rúdja van és 180-210cm hosszú benne a textil, hogy a lábad is beleférjen. Érdemes szaküzletben vásárolni, ahol ki is próbálhatod, melyik kényelmes neked. Legyen (mindig) minimum gyanús, hogy 10-edébe kerül egy termék, mint egy igazi.


De rendeld meg, próbáld ki, és ha nem jó, küldd vissza, visszakapod a pénzed. Utána vehetsz egy igazit, ami nem csak jobb, erősebb, kényelmesebb, de szebb is. És több év garancia van rá, akár fel is szerelik (biztonságosan).

2017. márc. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát ezen a téren nem voltam tájékozott, így nem tudhatom mi az igazi és mi kéne legyen az ár. És egyébként is hatalmas szórás van, néha jó minőséget is lehet kapni alacsony áron különféle okokból. Illetve inkább fordítva mondom a jó minőséget néha indokolatlanul magas áron adják.
2017. márc. 31. 10:45
 4/6 anonim válasza:
Próbáld ki ne mindig hallgass mások véleményére.
2017. ápr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jajj en utalom az ilyeneket! A terdhajlatomat mindig vagja! Nehogy megvedd! A fuggoagy 10000x kenyelmesebb!!! Es ez amit mutattal allandoan forog es kiszalni se lehet belole, ha nem ér le a lábad (nyugi nem vagyok 80 kilos teljesen normalis a testalkatom)
2017. ápr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A térdhajlatodat akkor vágja a függőszék széle, ha túl magasan van és nem ér le a lábad úgy, hogy a talpad a földön legyen. Ez azt jelenti, hogy akkor kényelmes, ha 25-35 cm magasan van max a feneked.

Szóval ez user error, nem a függőszék hibája.

2018. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!