Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 13/f vagyok, milyen színű,...

13/f vagyok, milyen színű, színösszeállítás illene a szobámhoz?

Figyelt kérdés

Festés előtt állunk, és azért rózsaszin most mert a szüleim szobája volt, csak megcseréltük.


[link]


[link]


[link]


2010. máj. 24. 08:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Legyen almazöld, vagy baracksárga.
2010. máj. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamilyen narancsos árnyalat, nekem is barackszínből narancssárgába hajló szin van(ez olyan hogy barackszínű de kicsit erősebb a narancs szín benne).Azért jobb mint a zöld vagy a kék mert meleg árnyalat és kellemesebb érzés ilyen árnyalatú helységben tartózkodni mint a hideg színű szobákban!
2010. máj. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

nehogy almazöld meg narancssárga,még 1-2 év,és utálni fogod,az almazöld gyerekes,a barack nyanyás...


narancssárga,bordó,vagy bármilyen piros szinárnyalata

az íróasztal mögötti részre hatalmas faliujság (az is festhető,bordóhoz pl méregzöld)

és világos képek a falra (posztereket ha akarod,akkor keretbe a jobbakat)

2010. máj. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

kék-fehér

a tetőteres és a plafon fehér, a többi kék

2010. máj. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
kék vagy piros
2010. máj. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem narancssárga+kék !!
2010. máj. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

a tetőszobákba szerintem a legjobb valami szép gyenge árnyalat lehetőleg sárga. hidd el nagyon jól fog esni mikor pl.: a narancssárga szobából kinézel az ablakon! :)


[link]


(attól hogy ez most dulux nem kell azzal festeni persze)

2010. máj. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, a kék sárgával nagyon jól hangzik!
2010. máj. 24. 09:53
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősömé kék-zöld.

Nagyon jól néz ki :)

Az ilyen narancs-piros-sárgát inkább lánynak tudnám elképzelni, nekem is olyan van, és imádom! Csak nem túl férfias.

Én elrendezésben módosítenék annyi,t hogy az íróasztált az ablak elé raknám. Bár nem tudom h jobb vagy bal kezes vagy e, de ha jobbkezes, akkor előbb utóbb meg fogsz őrülni, mert a kezed mindig árnyékolja az ablakon beszűrődő fényt. De ha nem ülsz sokat az asztalnál, akkor lényegtelen. Ja, és ott van a radiátor is, és télen, tanulás közben tök jó a radiátornál melengetni a lábat.

2010. máj. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
sötétkék/narancssárga
2010. máj. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!