Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vállaljam be így az egész...

Vállaljam be így az egész lakást, vagy legyen olyan, ami nem annyira tetszik?

Figyelt kérdés

Kicsit furàn fog hangzani, végre sikerült megvennem egy lakást viszont egyedül élek. A helyzet az, hogy nekem a szüleimnél is elég steril volt úgymond a szobam, fehér padlò, fehér falak, fehér bútorok, 1 kis fal volt olyan padlizsán színű, meg a szőnyeg, a szoba többi része fehèr volt, maximum kis szürke. Én imádta azonban.

Most, hogy saját lakásom van, elég tanácstalan vagyok, mivel az elképzelésem mindig az volt, hogy minden szobám fehèr padlòval, bútorokkal és falakkal lesz megáldva, sok virággal, fehér ajtókkal. Viszont meginogtam, a szüleim szerint túl unalmas, kórház hatása lenne, illetve, valami olyat szeretnék, ami klasszikus lesz, tehát nem szeretnék 5 év múlva mindent lecserélni, mert mondjuk már nem divatos. (Nem mintha ez annyira fontos lenne, hogy mi a divat).

Ti mit tennétek a helyemben?

30N


2017. nov. 11. 14:47
 1/7 anonim válasza:
11%
Szia! A bútorok nagyon szépek fehérbe a falak ne legyenek hehérek, és a padló az szerintem parketta legyen barnás szinű. Egyépként te házad ne a szüleid döntsenek. :)
2017. nov. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
47%
Abban igazuk van hogy egy szoba csak fehéren nagyon szép de egy egész lakás nem. :)
2017. nov. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

A szobád nagyon jól fog mutatni fehéren, viszont kiegészitõ tárgyak lehetnének szinekben.


Nekem is a gyerekem fehér és fekete szinekben gondolokodik,amit bizony mi szülõk furcsállunk.En is azt mondtam,hogy ezek a szinek rémisztõek, ja és még szürke szinben is gondolkodik


Viszont nézegettem lakásokat,amelyek szürke,fekete és fehér szinekkel voltak berendezve, nagyon meg tetszett és nagyon elegánsak.Csak remélem majd a gyerekem is valami kiegészitõ dolgokkal fogja szinesiteni.

2017. nov. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Olyan legyen a lakásod, amilyen neked tetszik!

Ha hófehér, akkor az, ha hupilila vagy jajvörös, akkor olyan.

A te házad, a te várad, a te otthonod!

Ne köss kompromisszumot, mert a szüleidnek és nekem vagy másnak a Gyakorin a kanárisárga tetszene, teniszlabda nagyságú türkizkék pöttyökkel, mert utálni fogod.

2017. nov. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

1. Jó lenne, ha 30 évesen, már lenne saját ízlésed.

2. Döntsd el, hogy csak "bemutatóterem" lesz a lakásod az esetleges vendégeknek, avagy napi használatban lesz.

3. Ha minden fehér az roppant kényes, és minden apróság meglátszódik rajta. (Pont úgy, mint a feketén.

Azaz döntsd el, hogy a lakás lesz-e érted, avagy te leszel a lakásért.

2017. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél néhány lakberendezési újságot és nézegesd benne a képeket, meg fog tetszeni néhány és aszerint megcsinálod.
2017. nov. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Olyan legyen, ami neked tetszik! A fehér falakkal nem tudsz elrontani semmit, parkettának inkább valami világosat választanék. Ha a fehér bútorok tetszenek, azzal sincs gond.


Engem a "modern" ilyen-olyan színű falaktól ver ki a víz!

2017. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!