Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Konyhapultba LED szalag...

Konyhapultba LED szalag kültéri vagy beltéri legyen?

Figyelt kérdés

Idén nyáron újítottuk fel a konyhánkat teljesen, még pár dolog hiányzik (kiegészítő). LED szalagot szeretnék konhyapult világításnak, ehhez be is szereztem már az eloxált alusínt átlátszó fedéllel és tartozékaival, azonban még szalagot nem rendeltem hozzá.

3528-120 (9.6W/m, 480Lumen, hidegfehér) szalagot nézegetek. Viszont az a problémám, hogy a LED sor alatt közvetlen Szarvasi kávéfőző van, ami annyira gőzöl, hogy előbb-utóbb a LED szalagot is bepárásítja, és szerintem tönkre fogja tenni. Ezért gondolkodom a kültérin, mert az szilikonba van öntve és tartóssabb, kérdés, hogy a fényerőből mennyit nyel el a szilikonréteg...


Nektek milyen LED szalagotok van a konyhai szekrényre építve? Köszönöm a válaszokat!



#LED szaalg konyhába #pultvilágítás
2017. dec. 5. 06:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha fedett sinbe teszed akkor jó a beltéri.

A szilikon bevontakat a ledek idővel pontszerűen feketére "égeti".

2017. dec. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alu sín meg minden felesleges kiegészítő nélkül van 6éve beltéri felragasztva simán csak a szekrény aljára. Semmi baja pedig Szarvasi a kávéfőző.
2017. dec. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Főleg, hogy 12V-osat építesz be remélem.
2017. dec. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
5050-60, kültéri (szilikonos) lett a végleges választás 6500k színben és 1070lumen méterenkénti fényárral. Kicsit szokatlanul lilás, de meg lehet szokni :D
2017. dec. 14. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!