Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szeretnék venni nappali...

Szeretnék venni nappali szekrénysort viszont csak lapra szerelten lehet kapni. Mennyire bonyolult az összeszerelése egy ilyennek?

Figyelt kérdés
Vagy ha tudtok olyan oldalt ahonnan lehetne modern stílusú készre szerelt bútorokat kapni megköszönném.

2018. jan. 30. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Felnőtt lego!

Húgom imádta összerakni ezeket az új szobájába, csak felcipelni kellett a többit összerakta maga.

2018. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Gyártoja válogatja. Van amelyiken asztalosnak kell még igazitani, az IKEA-sokat meg becsukott szemmel összedobni.
2018. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Én nőként összerakok bármit. Max tartani kell segíteni, vagy esetleg ha erősebben kell meghúzni a csavart, mint amivel én elbírok, akkor segít be a párom. Imádok ezzel bíbelődni és gyerekként is nagyon szerettem legózni, én is mindig ehhez hasonlítom. :)

Raktam már össze szekrényt, könyvespolcot, étkező asztalt, tv állványt, komódot, franciaágyat és sokminden mást is. A rajzok alapján elég egyértelmű szerintem, ha van egy kis gógyija az embernek.

2018. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Hacsak nem rossz minőségű, ahol a lyukak sincsenek jó helyen, könnyű, nekem sosem okozott gondot. Viszont a párom hozzá se nyúl az ilyenhez.


Úgyhogy nem nehéz, csak neki kell állni s nem mindenki szereti.

2018. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 feketeszisza válasza:
81%
Bútorboltokban általában a kész,kiállított butort is elviheted. Nem necces. Pl egy 2m széles gardrobot is 2 elemben fel lehet vinni.
2018. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!