Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Masszív ágyrács nagyobb...

Masszív ágyrács nagyobb embernek,90x200 2db vagy 180x200 méretben?

Figyelt kérdés

Helo!

Kéne egy új ágyrács a fent leirt méretben, de annyi van a piacon fene se tudja melyik lenne jó.

Nem kell motoros meg így úgy felhajtható egy része stb, csak legyen masszív, kb 120 kg alatt ne haljon meg lehetőleg 1 év alatt:)

Árban max 100e -t szánnék rá.


Előre is köszi.



#vásárlás #JYSK #Ágyrács
2018. febr. 1. 21:24
 1/3 anonim válasza:

Nekünk az első nem tudom de v deszka volt ami rögtön el tört.

Aztán mi is így rendeltünk állitólag kemény fenyő 2 db90×200. nagy sulyhoz is párom miatt.hát gondolta a gyerekkel megy a birkó parti az is el tört.javitattuk asztalossal

Én azt mondom személyesen vegyetek úgy ki próbálhatod.

De a két db os erősebb szerintem.

2018. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minél hosszabb az ágyrács léce, annál nagyobb erőkarral töri el annál könnyebben a ránehezedő súly. Ha elég hosszú, akkor még egy baba is eltöri (csak ilyen hosszú nem szokott lenni).


Szóval alulról alá kell támasztani pillérekkel, ez némi pepecs barkácsmunka, de onnantól nem lesz gond. Ha jól átgondolva, észszerűen megtervezve csináltad.

2018. febr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]

valami ilyesmire gondoltam.


Aztán az is lehet, veszek valami fát (olyan mint a négyzetacél, csak fából, sajna a nevét nem tudom [link] ilyesmi és jó puha, könnyen belemegy a csavar), pár sarok elemet meg valami kemény keresztirányban egymásra rétegelt és ragasztott fát (amivel pl a tetőgerendákat szokták burkolni, lehet rajta lépkedni, jó teherbíró), ha tudtok ilyet is ajánlhattok.

2018. febr. 4. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!