Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy néz ki egy átlagos...

Hogy néz ki egy átlagos 18éves lány szobája?

Figyelt kérdés
Képet tudnátok valahonnan mutatni lányszobákról? A berendezésekre vagyok inkább kíváncsi!
2008. okt. 27. 20:50
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
65%

nem tudom h mit látsz belőle,ez én vagyok a szobámban:

[link]

[link]

2008. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
68%

és mégegy kép,nem tudom mit látsz majd ebből:

[link]

2008. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Ahha :) Tök jó Neked, h franciaágyad van... ha jól láttam :) Amúgy a szobámat szeretném valahogy átrendezni és azért vagyok kíváncsi szobákra... :)
2008. okt. 27. 21:40
 4/43 anonim ***** válasza:
2008. okt. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
45%

Mondjuk egyenesen tartanád azt a fényképezőt sokkal értelmesebb lenne a kép.

Bár igaz, így meg jobb a "belátás":D

Amúgy csini.

2008. okt. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Hú, második válaszoló! Köszönöm szépen! Azok az ikeás szobák nagyon szépek, simán ellopnám ha tudnám :D nekem tetőteres a szobám, vagyis a fele. Örülnék egy franciaágynak, de az nem férne be a szobámba :( Most sok poszter van kint a falon, de azok már túl... komolytalanok vagy nem is tudom. Jobban örülnék szép képeknek meg stb. Az ágyamat is máshova tenném, de sajnos nem tudom... Na itt a szünet, majd kitalálom és ha tudom megvalósítom.

De azok a képek a szobákról, nagyon szépek... :)

2008. okt. 28. 00:32
 7/43 anonim ***** válasza:
57%
annyira gagyi ahogy az a kiscsaj pózol,szétröhögtem magam!!!a szobára volt kíváncsi,nem a modell vénádra!!!hi-hi-hi
2008. okt. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
72%
nem zavar h röhögsz-e vagy nem,a szobámat mutattam meg...és csak ilyen képem volt,amin rajta vok,mert nem fényképezgetem a szobámat,de am tojok rá ha röhögsz,ha nem...a kérdezőnek:ilyen sarokgarnitúrám van,nem franciaágy!:) és ami nem látszik az a kék-bükk számítógépasztalom,meg ami belelóg a képeken,az a szekrényem,szintén kék-bükk színben:)
2008. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
47%
akkor minek küldtél képet?még az sem látszik milyen az ágyad!!nevetséges vagy!a szereplési vágyad ne itt éld ki....
2008. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
60%
az ágyam ott van az egyik oldala az egyik képen,a másik a másikon...:D parketta,szőnyeg,kisszekrény mind látszik...
2008. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!