Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Miért jó ha egy légtérben van...

Miért jó ha egy légtérben van a fürdő"szoba" (kád) és a nappali/háló?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen látom,és imádják. De én csak hátrányt látok benne.

Eleve elég nyitottnak kell lenni ahoz,hogy a párod előtt fürödj.(van akiknél gáz)

Nagyobbacska gyerekkel végképp off.

Az elektronikai dolgok és a pára nem barátok,ahogy a bútorok sem.

Az sem a legjobb ha egyik fürdik amig a másik aludna mert a csobogástól nem fog. Több negativum nem jut eszembem.



#fürdőszoba #nappali #kád #háló #egylégtérkózöslégtér.
2018. ápr. 30. 02:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még soha nem is láttam ilyet, nem is hallottam róla. Elképzelésem szerint szerelmi fészekben ideális, ahol tiszta talppal tudsz eljutni az ágyba, így nyugodtan lehet nyalogatni a lábat is, mert szájtiszta.:) Vagy pl. kézmosás után nem nyúlsz már semmihez, csak a partneredhez, szintén higiéniai okokból előnyös. Esetleg a fürdőkádban töltik a szerelmeskedés egy részét. :)
2018. ápr. 30. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Burzsuj hóbort.
2018. ápr. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egy felfújható kádat tennék a nappaliba, és néha abban lubickolnék. Nem mindig, csak 1-1 napra állítanám fel időnként. Még lehet, meg is valósítom, ha tudok szerezni felfújható felnőtt kádat.
2018. ápr. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nappaliben még nem láttam kádat, de voltam olyan szállodában, ahol a szobában volt a kád. 2 éjszakára érdekes volt, tudsz beszélgetni a partnereddel, amíg fürdesz, de saját lakásba/házba nem tenném így.
2018. máj. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én hirdetésben láttam ilyet, nem személyesen.

Nem tudnám elképzelni, de a gyakorlati hátránya, ami látok, az mindenképp a vízzel kezdődik. A pára is jó, amit írtál, nagyon jó, én meg arra gondoltam, hogy óhatatlanul is kicsapódik a víz - rá a lamináltra, parkettára, ami éppen van. Hozzátenném, hogy én a kádban zuhanyzok, (nagyon ritkán fürdök), viszont hosszan fetrengek a (kézi) zuhany alatt, úgyhogy simán kicsapódik a víz. (Bérház, kád van, közepes fürdőszobaméret).

2018. máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Magánkórházban láttam ilyet, a szülőszoba nézett ki így, na de otthon???

Komolyan, a következő hóbort az lesz, hogy a budit teszik be a dohányzóasztal köré, a fotelek közé.

2018. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!