Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyire nehéz egy lapraszerel...

Mennyire nehéz egy lapraszerelt szekrény összeszerelése?

Figyelt kérdés

2018. júl. 13. 18:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
A miénknek az ajtaja kicsit el volt vetemedve, így eléggé macerás volt. (Jy..)
2018. júl. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
:) De azért meg tudja oldani olyan is, aki még nem csinált ilyet? (az eszközök megvannak hozzá)
2018. júl. 13. 18:33
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem komplikált. Ott a rajz, meg az alkatrészek, tehát no problem.
2018. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sztem igen. Van hozzá összeszerelési rajz.
2018. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Értelmezni kellene a "nehéz" mibenlétét. Nekem van többirányú műszaki képzettségem, de villámgyorsan egyik összeszerelés sem ment. Emeletes gyerekágyat is vagy 3-4 óra alatt sikerült összerakni.
2018. júl. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jatszottal kiskorodban legoval, puzzlevel, vagy valami hasonlo osszerakos jatekkal? No ez kabe pont ugyanaz, csak nagyobbak az alkatreszek.
2018. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
És ahogy ezekben a kézikönyvekben is benne van, ezeket általában ne egyedül, hanem legalább ketten csináljátok, és kell egy jó nagy szabad placc szőnyeggel a szerszámokon túl. És sok türelem... pláne ha valami hiányzik a szerelőcsomagból, úgy kezdd el, hogy azt ellenőrzöd, lehet első utad a hiányzó dolgok pótlása lesz.
2018. júl. 14. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Victor C. ***** válasza:
100%
Egyéni képesség és szerszámfüggő. Én nagyon sokat szereltem össze életem folyamán, de nem mondhatnám hogy szeretem. Sőt... Az IKEA a legjobb a legkevesebb gonddal, hibával. Minél olcsóbb, annál több a gond, a hiány és javitanivaló, soknál (olcsóbbak) utómunka (megerősités) szükséges. Ahhoz viszont kell egy kis gógyi, hogy meglásd a gyenge, terhelt pontokat és kitaláld hogy tudod és mivel megerősiteni, hogy sem esztétikusan sem funkciójában ne zavarjon.
2018. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi :)
2018. júl. 17. 15:39
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy komplett, 3 méteres szekrénysort (alul-felül 3 méter) egy hétvége alatt raktunk össze ketten a férjemmel. Nulla tapasztalattal. :) Hajrá!
2018. júl. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!