Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a velemenyetek errol a...

Mi a velemenyetek errol a szobarol?

Figyelt kérdés

Mennyire otthonos, min valtoztatnatok, mi az ami jol nez ki?


[link]


[link]


[link]



2018. okt. 29. 21:17
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ezt is elfogadom :)
2018. okt. 29. 23:39
 12/22 anonim ***** válasza:

Azon meglepődtem, hogy fiúszoba, mert én lány vagyok és nekem is hasonló stílusú volt a szobám régebben. :)

Egyébként nekem két dolog nem tetszik benne: az egyik, hogy a tapétás résznél én vagy odahúznám az asztalt középre, ahol tapétázott a fal, vagy eleve a sarokba tettem volna a tapétát, ahol az asztal van. Így, hogy a kettő el van csúsztatva egymástól, nem szimmetrikus, nem néz ki valami jól.

A másik pedig az almazöld színű fal. Így, hogy 2 fal zöld, 2 fal szürke, a zöld színt át kellett volna vinni valahogy a szoba másik szegletébe is. Vagy helyette inkább a falon lévő piros buszos képről kellett volna ötletet nyerni, és a zöld helyett két falat pirosra kellett volna festeni. Sokkal egységesebb lenne úgy a kép, ha két fal szürke lenne, az egyiken piros buszos kép; két fal pedig piros, rajta a szürke-fehér mintás szöveges tapéta.

2018. nov. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a fal színét félig leszámítva rendben van! Azért félig, mert a sárga az okés, viszont a szürke eléggé zord, rideg szín, nem? Persze mindenkinek a saját ízlése, de én például a szürke helyett limezöld vagy barack színűre festettem volna, szerintem sokkal barátságosabb, otthonosabb, komfortosabb hatást kelt, esetleges ha merészebb vagy, akkor a halványlila se rossz!
2018. nov. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Koszonom az eszreveteleket.

Hat valoban kicsit a tapeta nem jo helyen van. Meg anno csinalhattam volna maskepp is.

A zold szint kisse en is megbantam mar nem is tudom miert valasztottam ezt.

A szurket viszont nagyon szeretem :)

2018. nov. 2. 22:09
 15/22 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fura, hogy a tv csak úgy a semmiben lóg kb., de gondolom, ha kicsi a szoba, akkor nem fért volna be még egy + asztalka, vagy kisebb komód a szoba végébe. (vagy esetleg ilyen közelről szeretsz tévézni)


Átlag fiúszoba amúgy. A fabútorok jobban harmonizálnának a laminált padlóval, meg nagyobb lenne az összhang, ha sötétebbek lennének, de összességében nem rossz az egész, ha fiú lennék, akkor el tudnék benne lakni. :)

2018. nov. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Koszonom !:)

A regi tv-m meg katodcsoves volt tehat nagy darab. Az egy tv alvanyon volt. De az uj tv nem fer volna el azon. Igy vennem kellet volna egy uj tv allvanyt. Amit viszont talaltam az egyreszt piszok draga volt, masreszt el tul nagy lett volna ebbe a kicsi szobaba. Igy maradt a konzol ami 6000 ft volt es eltudom forditani ha kozben gepezek es ra kell pillantanom :)

Sajnos iroasztalbol es polcbol sem volt ilyen szurke :/

2018. nov. 17. 14:07
 17/22 anonim ***** válasza:
Gagyi a kép a falon
2018. dec. 9. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem olyan személytelen, steril az egész, sehol egy érdekes személyes tárgy, fotó, könyvek, stb. (talán a kupákat kivéve). Valahogy nincs hangulata, olyan, mint egy modern munkásszálló, vagy motelszoba. Nem tudom, hány éves vagy, de gondolom fiatal, ahhoz képest ez a szoba túl puritán. Azok a nagy képek is olyan semmitmondónak hatnak, hiába tartják sokan trendinek őket, én maximum egyet tettem volna fel a falra, pláne ha kicsi a szoba. A széket én biztos, hogy kicserélném forgószékre, sokkal praktikusabb és kényelmesebb lenne. Szóval én feldobnám néhány kiegészítővel, pl. 1-2 növény (akár jópofa szőrös kaktusz) sokat javítana a hangulatán, vagy olyan poszter, ami az érdeklődési körödbe vág, akár saját fotód felnagyítva. De hogy a párnákat meg a szőnyegeket miért nem szereted, azt nem tudom, de én nem mászkálnék a csupasz padlón, az tuti.
2018. dec. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod.

Alapvetoen szeretem a minimalizmust, csak ami kell :)

Konyven van a konyvespolcon.

Forgoszeket azert nem veszek mert szetbarmolja a parkettat ( tapasztalat)

A parnakat azert nem szeretem mert csak macera van veluk, funciojuk nincsen- semmilyen ertelemben. :)

Szonyeget soha tobbet. Ha kiontok ra valamit veletlen akkor meglatszik, a sarka felpondorodik, es allandoan takaritani kell.

A novenyeneket pedig szimplan nem szeretem. Kint az utcan a helye, nem a lakasban.

A reluxa gyakran levan huzva, az nem igen kedvezne a kaktusznak ami egy fenyigenyes noveny :)

2018. dec. 9. 12:13
 20/22 anonim ***** válasza:
18-as vagyok. Hát elég érdekes a hozzáállásod a tárgyakhoz. Ha úgy gondolkodna mindenki, mint te, akkor gyakorlatilag semmilyen tárgyat, eszközt nem használnánk, mert mindegyikkel csak a baj van. Mondjuk nem hordunk ruhákat, nem használunk ágyneműt, mert összekoszolódnak, folyton mosni kell őket, az edényeket meg mosogatni, megtanulunk repülni, nehogy összekoszoljuk a padlót. Egy ismerősöm jut eszembe rólad, aki ültetett 2 tujafát az ablaka elé, hogy megóvja a méregdrága függönyét a napfénytől, sőt még a sötétítő is be volt húzva folyton, nehogy kiszívja a nap a függöny színét, így éltek félhomályban évtizedekig. Nem tudtam, sírjak, vagy röhögjek szegényen, mikor elmesélte. Na így nem lehet élni. A tárgyak vannak értünk, nem mi vagyunk a tárgyakért. Azért vannak, hogy használjuk őket, koszosak legyenek, elhasználódjanak, az a dolguk. Ha majd együttélsz egy lánnyal, megváltoztatja a hozzáállásodat. :)
2018. dec. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!