Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a velemenyetek errol a...

Mi a velemenyetek errol a szobarol?

Figyelt kérdés

Mennyire otthonos, min valtoztatnatok, mi az ami jol nez ki?


[link]


[link]


[link]



2018. okt. 29. 21:17
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

:D

én nem a tárgyat sajnálom, sőt.

nem látom értelmét a szőnyegnek pl. én nem fázok a parkettán, és élvezem hogy kissé matt, redős a felülete.

Sőt, mondhatnám, hogy szőnyeggel védhetném a parkettát, de nem teszem.

a forgószék az más dolog. a görgői nem 2-3 év alatt teszik tönkre a parkettt, hanem pár hónap alatt.

Attól meg megzavarodnék, ha annyi időközönkánt kéne parkettázni :D

függönyöm csak sötétítő van, sima nincs is :)

Ahogy az angolok mondják: sima függönyre annak van szüksége akinek van takargatnivalója :) há' nekem nincs :D

2018. dec. 9. 19:36
 22/22 anonim ***** válasza:

Sajnálom nekem sem tetszik. Tipikus példája annak, hogy nem véletlenül a lakberendezés egy külön szakma. Én annyira nem értek hozzá, csak számomra barátságtalan, csupán 1-2 észrevételem van.


-Túl sok a falon a csicsa. Elve két színű a festés, plusz a nagy képek és az poszter nagyon összenyomja a teret. Én az egészet leszedném és néznék valamilyen jópofa falmatricát.

-A széked színe nagyon beleolvad a falad színébe. Jó ötlet lenne, ha merészebb színe lenne és nem ilyen irodai stílusú. Lehet kapni modern, nem forgószékeket is.

-Az ágyneműd színe se illik az összhanghoz. De egy ágytakaró is nagyon fel tudná dobni az egészet, amivel mindent letakarsz.

-Az ágy fölött az a lámpa borzalmas.

-Amit még írtak a növény az valóban nagyon hiányzik a szobádból esetleg egy színes sötétítő függöny.

2019. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!