Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fürdőszoba falba épített...

Fürdőszoba falba épített monitort hogyan?

Figyelt kérdés

Üdv!

Fürdő felújításban leszünk hamarosan és felvetült az az ötlet, hogy falon belülre egy monitort rejtenék el, ami kandalló képet sugározna (vagy bármi mást). Ezt hogy érdemes megoldani? Tudtok oldalakat, ami az ilyen nem szokványos dolgokra ad megoldást?

Eredetileg egy tűzimitáló ledlámpasort gondoltam, de macerásabbnak tűnik... A monitoron meg azt jelenítek meg, amit akarok. Jah és azért ne kelljen a fél fürdőt lebontani, ha meghibásodik:P Esetleg más javaslatot is szívesen veszek, amivel feldobható az amúgy nem túl nagy fürdő (sarokkád, kis kézmosó, WC, mosógép. Fentre meg rejtett holkerléces ledszalagra + spot gondoltam).

A fürdő 260x260-as, belépve jobb oldalon ablak, szembe meg ferdetető (kb 110cm-től, 45 fokban) -> Ide esetleg tetősíkablak is kerülhetne...

Köszi, annak aki segít:)



2019. jan. 7. 22:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Ilyesmi lenne a cél: [link]
2019. jan. 7. 22:40
 2/10 anonim ***** válasza:
Falba építve a hűtés lesz macera inkább, főleg ha nem akarsz pókokat tenyészteni vele.
2019. jan. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szóba jöhető falak másik oldalán mi van? Én egyszerűen átütném a falat a monitor méretében, a fürdő felé üveget elé (a pára nemigen tesz jót neki), a másik oldalon meg elfedni valamivel, onnét hozzá lehetne férni, ha valami van.
2019. jan. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Másik oldalon szoba és szekrény van. Nem szívesen bombáznám azt is le. Inkább előtétfalra gondoltam.
2019. jan. 8. 11:43
 5/10 kreténpali ***** válasza:
Ha már kandalló, akkor építhetsz neki kandalló szerű keretet is. bevágod a moncsit, be elé az üveg, kis sziló és meg is van az IP védelem, meg piperepolc is egyben.
2019. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én korrózió álló lemezből (akár szálcsiszolt) csináltatnék neki egy kis dobozkát. Az elejére plexit, vagy üveg lapot tennék. Úgy oldanám meg, hogy keretestől kipattintható, vagy lecsavarozható legyen.

Kell neki egy mélyedés, meg áram és kész. Valami ilyesmire gondolok, csak én nem hagynék ekkora keretet neki.

[link]

2019. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ízlésficamotok van?
2019. márc. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Továbbra is a hűtés a fő probléma egyébként.
2019. márc. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pár cm vastag lapostévé a falra és szevasz. Azt játszol le rajta amit akarsz.
2019. márc. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hűtés nem gond. 2db 32-es cső fel a padlástérbe. Egyikre egy venti, azt csóközön.
2019. márc. 11. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!