Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Feketére festett szoba sötét?

Feketére festett szoba sötét?

Figyelt kérdés
Jó, lehet , hogy hülye kérdés, de tényleg fogalmam sincs. Szóval ha esetleg feketére szeretném festetni a szobámat, akkor úgy alapjáraton sötétebb lenne a szobában, mintha mondjuk világosabb színűek lennének a falak?

2019. febr. 6. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne persze..sokkal-sokkal sötétebb lesz a szobában,és ez kissé nyomasztó is,úgyhogy nem ajánlom a sötétre való festést.
2019. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Metionin ***** válasza:
100%
Igen. Nekem bordó volt de az is sötét volt. Mondjuk a plafont lehet nem kellett volna bordóra festeni :D
2019. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Rettentő sötét lesz és nyomasztó.
2019. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Leoltott lámpánál egyenesen kibírhatatlan, ha csak nem aludni akarsz.
2019. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az egyik szobában három fal sötét barna, a negyedik falon világos dekortapéta van. A mennyezet fehér, a padlón szil hajópadló van. Nagyon féltem tőle, hogy sötét lesz, de be kell vallanom, nagyon jól néz ki (csak a feleségem meg ne tudja :) )
2019. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Feketére festett szoba?

Úgy nézne ki, mint egy ravatalozó.

Persze sötétebb is lenne, de elsősorban nyomasztó.

2019. febr. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

À, dehogy lesz sötét bent...

Csak mintha koporsóban feküdnél.

2019. febr. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben tanszéki fotós is voltam. A fotólaborban volt minden fal és bútor feketére festve. Még a filmes korszakban, a digitális technika előtt. A mennyezeten dupla annyi világító test volt, mint más helyiségekben - hogy a világosban végezhető munkákhoz legyen elegendő megvilágítás. Másutt ugye a falak is visszavertek fényt. Na itt nem. Szóval ha van elegendő világítótest és megfelelő fényáram, akkor esetleg felvállalható. De én személy szerint csak a munkavégzés idején tartózkodtam a fotólaborban, amúgy engem nyomasztott a nagy feketeség. [A célnak tökéletesen megfelelt, amíg a gépből, vagy kazettából áttetted a fényérzékeny filmet az előhívó tankba, addig semmilyen fény nem érhette, tökéletes sötétben kellett végezni a műveletet. Na erre teljesen megfelelt.]
2019. febr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nappal is égetheted a villanyt bent, sarkig tárt ablakok mellett, és úgy is csak vaklálni fogsz majd, látni semmit. Ráadásul a szórt fény hiánya miatt zavaróan, bántóan éles lesz mindennek a kontrasztja.

Szóval ha néhány éven belül szemüveges akarsz lenni, akkor fesd csak nyugodtan tökfeketére az egséz szobád :)

2019. febr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ :)

Szerintem lemondok a fekete szoba álmáról...

2019. febr. 7. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!