Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme otthonra piszoárt venni?

Figyelt kérdés

2019. júl. 19. 14:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

minek?


egyszerre akarsz piszoárba hugyozni, miközben valaki más a wc csészét használja?

2019. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Régen láttam értelmét es a régi házamban volt is...

Addig nem is vokt vele bajom, míg feleségem takatított... Aztán válás után rájöttem, hogy bizony abból is kifröcsög rengeteg... Én itthon ahol nekem vagy barátnőmnek kell takarítania bizony inkább ülve brunyálok, és bizony egészségesebb is, több is kijön egyszerre...

43/f

2019. júl. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Undorító!
2019. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%

Az összes ismerősömnél van és természetesen nálunk is.

Vízöblítéses, és semmi szaga sincsen.

Bp. / Cs. ház.

2019. júl. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem felesleges. Férfiként legtöbbször egyszerűbb leülni és úgy brunyálni otthon.
2019. júl. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%

Attól hogy nem piszoár, hanem wc, még nem indokolt férfiaknak is ülve brunyálni! Állva is bele lehet találni, és nem fröcsög ki, mert ahhoz elég mély egy vécécsésze!

Amúgy otthonra nem látom értelmét, mert "nagydologhoz" mindenképp wc kell, és otthon meg nincsenek olyan sokan, mint például munkahelyen vagy nyilvános illemhelyen, hogy mindenki szinte egyszerre használja!

2019. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Amíg nem én takarítottam, én sem tudtam, hogy kifröcsög... Pedig kifeöcsög, attól hogy nem látod
2019. júl. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
47%
Szerintem fölösleges, arra való a csap a fürdő szobában. Én mindig oda szoktam vizelni és legalább nem fröcsög szét a WC-be és kevesebb viz is fogy el.. Szaga meg semmi nincs mivel leöblitem egy pillanat alatt.
2020. márc. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Ja... és közben akár a fogadat is megmoshatod, és ha vizelettel öblíted le a fogkefét, akkor még a vízzel is spórolsz.
2020. márc. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
61%
Ha protkód van akkor ne ejtsd bele a csapba és nincs gond XD Azon kivül nem érkintkezik a vizelet a fogaddal..
2020. márc. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!