Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van értelme otthonra boxzsákot...

Van értelme otthonra boxzsákot venni?

Figyelt kérdés

Több éve edzem konditeremben, ez idő alatt elértem egy jobb fajta izomtömeget, és az erőszintem is rendben van.


Viszont érdekel a box, de az edzés, munka, egyetem mellett nincs időm még box edzésre is járni.


Szeretném megtanulni a különböző ütéseket, rúgásokat, illetve fejleszteni az erőmet ilyen téren is.

Tehát nem boxolni szeretnék megtanulni, azt tudom hogy nem lehet egyedül megtanulni.


Meg lehet tanulni ezt egyedül? Olyanok véleményére lennék kíváncsi, akiknek van némi közük a sporthoz.


2017. márc. 18. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet megtanulni otthon még 1 szabályos ütést sem igazán, nem hogy egy egész küzdősportot.

Ha lenne 1-2 év edzésmúltad azt mondom hogy arra építhetsz otthon, de még akkor is jobb lenne nálad aki továbbra is rendes edzésen vesz részt.

2017. márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

így felesleges,mert nincs meg a technikai alap.

a zsák meg a technika csiszolására van.

2017. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogyan Korbács is mondja.
2017. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

esetleg egy boksz körtét vehetsz.

megtöltöd homokkal,fellógatod a nappaliban és amikor elmész mellette mindig belevesz egy nagy sutát.

egyik haverom kb 5 év alatt ezzel elég jó erejű és pontos csapottat fejlesztett ki,nulla küzdősport alappal.

persze hiába menne ez majd jól mert élesben egy képzett keresztbe ver azonnal,vagy kimozog,de hasonló suták ellen elég hatékony ha ügyetlen de jó erős csapottat tudsz ütni.

2017. márc. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!