Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Milyen elektromos fűtőeszközt...

Milyen elektromos fűtőeszközt ajánlotok 17m²-re egész télre?

Figyelt kérdés

Kényelmi szempontból ez a legideálisabb. Albérlet, úgy hordozható kellene és olyan,ami termosztátos, nem zabál annyit. Max 30-40e Ft/hó körül. Úgy 50e Ft-ot tudnék rá szánni.

Úgy volt,hogy apukám ad egyet, de nem lehet rá számítani és nyakunkon a tél. (Előző kérdésemben megvitatták a klímát is, de nem költenék annyit, főleg nem albérletbe.)


2019. szept. 10. 13:21
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ja, és egész nap otthon vagyok gyerekkel. Szóval sajnos kb egész nap is mennie kellene.
2019. szept. 10. 13:23
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Milyen albérletben nincs fűtés? A tulaj miért nem gondoskodik róla? Eleve úgy vettétek ki, hogy tudtátok, hogy nincs fűtés?
2019. szept. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen pici helyre simán elég a konnektorba dugható radiátor is. Mi 28 nm-es kisgarzonban éltünk, ahol nem volt fűtés, két éve a baromi hideg telet kényelmesen kihúztuk így. Két radiátorunk volt, de szobaajtót becsuktuk, és egy simán kifűtötte. Ha a konyhában is kellett ténykedni, vagy nagyon hideg volt, ment mindkettő.

A leghidegebb hónapokban is 30ezerrel töltöttük a villanyórát (bojler főzés minden arról ment) és elég volt. Ráadásul mi télen költöztünk, egy lehűlt lakást kellett felfűteni, ha te időben fűteni kezdesz még jobban is kijöhetsz.

Persze nem mindegy, hogy milyen a szigetelés stb.


Biztos van ennél olcsóbb megoldás, de hogy a legegyszerűbb ez, az fix: a lakás bármely pontjára állíthatod, egy konnektor kell és kész, se szerelés se semmi.

2019. szept. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Azért az elektromos hálózatot nem árt megnézetni, mielőtt a villanyfűtést beüzemelitek. Ismerek valakit akinek kigyulladt a villanyórája attól, hogy két hősugárzót brummogtatott 0-24 egy hétig.
2019. szept. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
34%
Pedig működik, hidd el. A párom is a neten ismertem meg, egy játékban. 5 éve együtt vagyunk.
2019. szept. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Fával tüzelni van lehetőség,de ilyen kis helységben nem szeretnék kinlódni. Ezért döntöttem az elektromos fűtés mellett. Már megbeszéltem vele is.

Mekkora teljesítményűt érdemes venni?

2019. szept. 10. 14:24
 7/24 anonim ***** válasza:

#5

Ezt biztos nem ide akartad írni! ... vagy ki tudja?

A szerelem tüze melegít!:)

2019. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%

#6

Miért kínlódás a fafűtés?

Ha kipróbálnád, akkor megtapasztalnád, hogy egész más minőségű a meleg amit egy kályha, vagy kandalló ad. Még a falakat is átmelegíti.

5 perc alatt begyújtasz és utána már csak raksz rá.

A villanyt meg használd éjszaka!

2019. szept. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Fával tüzeltem eddig, de itt kicsi a hely. Felmelegszik mit csinálok? Ablakot, ajtót nyitok és az udvart fűtöm. Levetkőzünk. Kialaszik, felöltözünk és újra begyújtok. Újra vetkőzünk, egy örökös kínlódás egész nap. Plusz a fát konyhakészen kéne megvennem, mert nincs lehetőségem vágni, száraz kellene, de honnan, hogy ne vágjanak át, azt fogalmam sincs. Kiegészítésnek nagyon hideg napokon gondoltam rá, de állandóan inkább elektromos fűtés.
2019. szept. 10. 14:42
 10/24 anonim ***** válasza:
49%

A fa ekkora helyen brutális, macerás és pazarló szerintem is.


Egyébként norvég fűtőpanel?

2019. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!