Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » 2 embernek kétszintes házban...

2 embernek kétszintes házban havi 16 ezres villanyszámla nem sok egy kicsit?

Figyelt kérdés
2019. nov. 20. 19:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%

10 vagyok és a mosó,- mosogatógépet lehagytam.

Mosógép heti 2x, a mosogatógép minden nap.

2019. nov. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 2 főre 10-12000 között, havi leolvasással. Van 3 led tv, mosógép és szárítógép kétnaponta megy 1-1 alkalommal.

Mindenhol led izzók vannak, elektromos a sütő, de a főzőlap gázos. Kombi hűtő kb 180 cm magas, mikro, darálós kávé főző. 120 literes villany bojler "A" tarifáról működik.

2019. nov. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Az áramfogyasztás nem a ház méretétől függ, hanem attól, mire használják az áramot.

Nálam csak 3 villanykörte megy árammal, semmi más, nálam nyilván sok lenne a 16 E.:)

De máshol bojler, fűtés, 3 mosógép, stb.

2019. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
"Ugyebár a szolgáltató havi 3 ezer forint felett köteles jóváírni. De ha alatta van az ember, azt elcsípi magának." Hogy mi?...
2019. nov. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A szolgáltatóknál felmerül ennek a gyanúja. Tételezzük fel, hogy mindig ugyanannyit fizetsz, soha nem kapsz vissza, de nem is kell ráfizetned. Eltudod képzelni, hogy mindig ezek szerint pont annyit használsz , mint amennyit fizetsz? Ebből jön a megalapozott gyanú, hogy elcsípnek mindig valamennyit.
2019. nov. 22. 13:02
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

#15

Nem tudom miről beszélsz!

Különböző szolgáltatóknál voltam már, mindig átalányosként, az év végi elszámoláskor vagy rá kellett fizetnem, vagy visszaküldték, de még az életben nem volt olyan, hogy pont annyi lett volna.

2019. nov. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
12 vagyok, én mikor átáltam havi bediktálásra kb fél évig az e-on havi +3 napot felszámolt amit kétszer fizettetett ki, kb ennyi idő után véletlenűl fedeztem fel a problémát. Így betipegtem az ügyfélszolgálatra, rövid csevegés után az iroda vezetőhöz kerültem (nem biztos ez a pontos megnevezése)ott megfelelő érvelés és a fogyasztóvédellem való fenyegetés után azon az éven 3 havi villany számlát engedtek el :) , és kb 18-20 napot fizettettek ki velem. Időközben digitálisra cserélték az órát az egész faluban.
2019. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 qkker1 ***** válasza:
100%

"az e-on havi +3 napot felszámolt amit kétszer fizettetett ki,"


Szép kamu!


Nep napot számolnak, hanem előző óraállástól, a mostaniig, úgyhogy találj ki valami mást!

2019. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!