Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyit koltotok egyetem mellett?

Mennyit koltotok egyetem mellett?

Figyelt kérdés
Ki mennyit kolt egy honapban? Aki pl onkoltsegesen tanul, mennyit szan etelre, ruhara es egyeb kiadasokra?

2020. jún. 7. 17:16
 1/3 anonim válasza:

Kb 35-40. Étel + Budapest bérlet.

Önköltségesen is ennyit költöttem.

Csak akkor költöttem ruhára ha kellett.

2020. jún. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ruhá nem kell mindig venni. :D


Kaja attól függ. Magad főzöl. vagy mindig étteremben kajálsz, otthonról hozol?


Ha magamra főzök, és nem a legdrágább kaját veszem, akkor kb. 40-50e.


Bérletet én nem vettem, mert a kolica belvárosban volt, így néha vettem jegyet, ha távolabb kellett mennem, egyébként bicikli.


Tankönyv, füzetek, hazautazás, jegyzetek, laptop, elektronikus eszközök, bulik, egyéb hobbik, szabadidő, ezeket érdemes még kalkulálni. A határ a csillagos ég.

2020. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ételre kb. 25.000-30.000 Ft megy (mindég magamnak főztem így jöttem ki a legjobban), 20.000 Ft a kollégium + 400 Ft a mosoda, a buszra csak első félévben költöttem akkor kb, 1700 Ft ment rá de januártól már ingyenes a buszjárat ahol vagyok így most ez nincs, ruhát nem szoktam hónaponta venni szóval ezt nem tudom megmondani.
2020. jún. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!