Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Nem hajlandók megszüntetni a...

Nem hajlandók megszüntetni a szerződést, de küldik a számlát. Ha nem fizetem lehet baj belőle?

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 18:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Bajod semmiképp nem lehet belőle, mert ha elmennek trehányságból a végsőkig, akkor végrehajtás előtt fizetési meghagyást küldenek ki, amit JOGOSAN MEGKIFOGÁSOLSZ, csatolva az írásbeli felmondásod másolatát és ezzel kifújt az ügy.

Velem ezt eljátszotta a T-Home és pofára estek.

2020. jún. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én bemennék az irodába személyesen.
2020. jún. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

2 internetes oldalt le írok neked remélem segít neked:

Hogy kell lemondani a hűségidős szerződést úgy, hogy ne ...

homar.blog.hu › Nagyvilág › Tékozló Homár

2019. júl. 17. - Olvasónk szerződésmódosítása nem sikerült valami jól, pedig úgy érzi, mindent ... szerződést úgy, hogy ne legyen számla arról, amit már nem is használsz? ... Úgy véltem elég ráutaló magatartás az, ha személyesen megjelenek. ... Szóval még az is lehet, hogy valóban jó szándékkal küldtek el aznap, mert ...

Hiányzó: hajlandók ‎baj ‎belőle?


Bank panasz - hogyan csináljam? - BankWeb

www.bankweb.hu › bank › bank-panasz

Hol lehet és hogyan panaszt tenni a banki ügyintézés során felmerült gondjaink esetén? ... Ebben az esetben a panaszt érdemes írásba foglalni (ha ez még nem történt meg) ... róla valamilyen szerződést,nem voltak hajlandóak kiadni a szüleimnek. ... Szerencsémre a pénzt nem küldték el a jelzett számlára , mivel ilyenkor ...

2020. jún. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!