Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Egy műhelybe melyik lenne...

Egy műhelybe melyik lenne jobb választás fűtésre? Siesta, elektromos olaj radiátor, elektromos konvektor?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy hosszabb távon melyik gazdaságosabb, melyik adja le kikapcsolás után is legtovább a hőt, stb

2020. okt. 17. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Siesta megeszi a levegőt, cserébe jól be is párásítja a helységet.

Elektromosban meg gazdaságos nem igen van. Egy 2kW-os elektromos fűtőtest óránként 70 forintot eszik kb.

2020. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen tevékenység folyik a műhelyben?

Milyen hőfokkal?


Jó tapasztalatom van olaj radiátorral.

11m2, 2m belmagasság, jó szigetelés, dupla ajtó.

2020. okt. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez kb 5m2 , sima kis barkácsműhely,tégla.

De mikor maszekolok valamit a műhelyben vagyok 8-10 órákat, télen meg fűtés nélkül azért nem lenne szerencsés.

2020. okt. 17. 19:19
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
5m2-es műhely? Az még mosdónak is kicsi! Azt egy kisebb olajradiátor félgázon is befűti.
2020. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nah már most mondanám a szieszta kályhát, de 5m2-en mindig nyitva kellene lennie az ablaknak, szval nem lenne gazdaságos... Az a hozzászóló amelyik azt írta, hogy párásít, nem tudom ezt honnan szedte, èn 2 szobát fütök vele, jó meleg van ès nem vettem èszre, hogy párásodnának az ablakok...
2020. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lupati ***** válasza:
Siesta(delongi) 3 kerámia lapos gond.Miért nem gyullad be néha? Van,hogy egyből lobban és égve marad.Van amikor fél óráig sem.Csak az őrláng ég szépen.Megbolondulok!
2022. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!