Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogy lehet az, hogy a víz...

Hogy lehet az, hogy a víz drágább, mint az áram?

Figyelt kérdés
Budapest belvárosban a vízdíjszámlánk két tételből áll: az egyik a vízművek, a másik a csatornázási művek díja. Nem értem pontosan, mit takar a csatornázási művek egyébként elég magas díja. Valaki el tudná magyarázni?

2021. jan. 13. 12:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
27%
#8 Hogy lehet napi 20-30 liter vizet beltéri növényekre locsolni? Mármint ha nem marihuána ültetvény van a pincében...
2021. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok kommentet. Igen, úgy értettem, hogy egy hónapban több forint megy vízre, mint áramra. Nálunk villanytűzhely van, szinte mindennap főzök vagy sütök, nagy teljesítményű PC, és otthonról dolgozunk covid alatt ketten. Ehhez képest az áram kevesebb, mint a víz.


Értem a csatornázási művekkel kapcsolatos magyarázatot. Köszönöm.

2021. febr. 2. 16:02
 13/17 anonim ***** válasza:
Vizet is többet használsz, ha otthonról dolgozol. Főzöl, kezet mosol, mosogatsz, wc-re jársz, stb. :)
2021. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
11: Nem beltériek, erkélyen vannak és a folyosón végig a falon. Van veteményes is, kb. 2 nm.
2021. febr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
A víz az egy megszűrt kifogyó felmelegített szükséglet, az áram abból meg van elég
2022. márc. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nektek mennyit kell fizetni, kiszámítottam a család által fogyasztott vizet, nem akarom elhinni hogy csak havi kb 2800 Ft-ot kell fizetni, kb a csatornadíj az mennyi?
2022. márc. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nézd meg a helyi szolgáltató honlapján a díjszabást. Mindenhol más.
2022. márc. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!