Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Tényleg meg lehet fagyni a...

Tényleg meg lehet fagyni a lakásban, ha nem fűtök?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz anyagi helyzetben vagyok, az albérletet is alig bírom fizetni, a rezsi már nem megy. Meddig hűl ki a lakás, ha egyáltalán nem kapcsolom be a konvektorokat?

2021. febr. 17. 14:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Én előbb mondanám le az internetet meg a telefont, mint hogy a fűtést kikapcsoljam. De te tudod.
2021. febr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom lemondani az internetet, tanár vagyok, online tanítok épp.


150 a fizetésem, ebből 70 a lakás, és legalább 30 a rezsi télen. A maradék 50-ből kell megoldanom mindent (telefon, internet, öltözködés, háztartási eszközök, tusfürdő, szappan, közlekedés, étkezés - úgy, hogy tejfehérje-allergia miatt mindenből drágább a tejmenetes verzió).

2021. febr. 17. 14:29
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Ha panelben élsz elviselhető fűtés nélkül
2021. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

Én előbb mennék el egy gyárba több műszakba dolgozni, mint lekapcsoljam a fűtést a házban.

Vagy menj el pizza futárnak, én egyetem mellett heti 2x11 és 2x10 órával többet kerestem 10 éve, mit te most tanárként. Napi átlag 12-16000-et kerestem, 8000 volt az alap bérem, és kb 4-9000 maradt a jattból miután megtankoltam a kocsit. Persze forgalmas hely volt az tény, és sokat is mentem, átlag 100-150km/nap városban (Győr)

2021. febr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem igazán van jelenleg pénzem arra, hogy autót/biciklit vegyek futárkodáshoz :/
2021. febr. 17. 14:49
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

Online tanításhoz nem kell jó lakás jó helyen. Menj olcsóbb albérletbe.


Közlekedés szintén legyen 0 Ft annak, aki online dolgozik. Boltba lehet sétálni. Nem kell BKV bérlet.


Kaját lehet főzni annak, aki egész nap otthon van. 30-ból simán kihozható.

2021. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Ja és keress egy albérlő társat. Ha a 100 ezres albi helyett kijönnél 50-ből, már nem is lenne semmi gondod.
2021. febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%

Én is csak esténként fűtök. Hiába fűtök be este, éjjel nem fűtök meg nappal, így most a nagy hidegben 3 fokra lehűlt a ház!

Van egy Siestám meg egy kis vas kályhám, de fám meg kevés.

Téli sapka, szőrmetakaró, és nem fagysz meg.

Ahhoz kemény mínuszok kellenek egy ingatlanban, hogy az ember megfagyjon.

2021. febr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Mostmár úgyis jön a jó idő! Fel a fejjel!🙂
2021. febr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Elköltözni máshova nem tudok, mert bármikor visszajöhet a jelenléti oktatás, nem tudom, meddig maradunk online. Egy pici, egyszobás lakást béreltem amikor elkezdtem dolgozni, ez volt a legolcsóbb egész Budapesten. Szerintem még mindig a legolcsóbbak közt van.

Főzni magam főzök mindig, nem szoktam készételt vásárolni.

2021. febr. 17. 16:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!