Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Fűtést meg bekapcsoljátok?

Fűtést meg bekapcsoljátok?

Figyelt kérdés

Szomszédom azt mondta nem vagyok normális hogy még bekapcsolom a fűtést, ő már április elejétől nem fűt. Neki persze jó mert az emeleten lakik és melegíti a többi szomszéd kétoldalról a falakat.

Én a földszinten lakom és estefelé még beszoktam picit kapcsolni a fűtést mondjuk pl fürdéshez.

Mond még rossz időt nem akarok fagyoskodni. Máshol is látom hogy a kéményekből még száll fel a füst


2021. máj. 1. 16:52
 1/5 Csenge020601 válasza:
100%
Akkor kell fűteni, ha fázol. Ennyi. Mindegy ki mit mond. Fűts, ha akarsz.
2021. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Arra van a termosztát, hogy bekapcsolja, ha kell. Ha nem kell úgyse kapcsol, ha meg kell akkor tegye!
2021. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mindentudó99 ***** válasza:
És kit érdekel a szomszéd? Az ember addig fűt amíg fázik.
2021. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak a fürdőszobában és a kisszobában, ahol délutánonként van a család együtt. Mondjuk én külföldön élek, jelenleg kemény 12 fokkal odakinn. Odahaza nem tudom milyenek most a viszonyok. :D
2021. máj. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, éjszaka még fagyok vannak. Mondjuk nézegetem és csak este kapcsol be.

Mi júniusban kapcsoljuk ki teljesen a fűtést (nem szeretem, hogy ilyen hideg helyen élünk).

2021. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!