Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Kondenzációs kazánosok!...

Kondenzációs kazánosok! Nektek mennyi a havi gázszámlátok és hány nm-t fűtötök?

Figyelt kérdés
2021. okt. 10. 20:12
 1/6 kovpet ***** válasza:
35%

Nem "négyzetmétert fűt" az ember, hanem a falakon, födémen, nyílászárókon távozó hőt pótolja vissza a fűtés segítségével. Tehát a méret (az alapterület) nem számít, a lehűlő felületek mérete és szigetelése az, ami számít.

Ha van energiatanúsítványod, abban benne van a fűtési hőszükséglet.

2021. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz, hogy nem a kérdésre válaszoltál.
2021. okt. 12. 09:33
 3/6 kovpet ***** válasza:
Láttam, hogy milyen rengeteg releváns válasz van, ezért, bár nincs kondenzációs kazánom, de megpróbáltam segíteni, ahogy tudok. Bocsánat, nem fog többet előfordulni!
2021. okt. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmi baj, még szerencse, hogy vannak fórumok.
2021. okt. 12. 13:57
 5/6 Lui7 válasza:
110nm,de az átlagos belmagasság sajnos 2,8m. Valamint benne van a melegvíz és a főzés is, így 23500 a havi, az elszámolásnál +-10 - 20000 évente,4 főre.Nincs szigetelés vegyes, falazat. Hőszigetelt ablakok.
2021. okt. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92 nm új építésű, szigetelt ház, modern nyílászárókkal. Én havonta olvasom le, így csak szinte fűtési szezonban fizetek, ősszel 10-15 ezer között a leghidegebb hónapokban január, február 25 ezer forint a gázszámla.
2022. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!