Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Egész nap megy nálatok már a...

Egész nap megy nálatok már a fűtés?

Figyelt kérdés
Hétvégén már reggel bekapcsoltam meg estére is egy kicsit. Hűvösek a hajnalok, hétköznap délelőtt nem vagyok otthon, ezért 5-6 óra van mire megint bekapcsolom mert akkor esem haza. Így kb 21fokra hűl le a lakás, de még nincs az a hideg idő mint télen hogy egész nap menjen.
2021. okt. 18. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Termosztát :) Jobb konstans tartani egy nagyon minimális fűtést, mint kikapcsolni, lehűl minden, majd este újra felfűteni.
2021. okt. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly óta hozzá se nyúltam, 21 fokra volt téve. Minek kapcsolgassam kézzel, ha az az automatika dolga? Ez nem fatüzelésű kazán, hogy csak reggel meg délután gyújtsa be az ember.
2021. okt. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Termosztátunk van, nem figyelem percenként hogy megy-e.
2021. okt. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Távfűtéses panelben élek, nem tudom szabályozni, talán jövőre, nemrég szavaztuk meg a korszerűsítést.
2021. okt. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!