Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Sosem használt nyaraló,...

Sosem használt nyaraló, hétvégi ház után miért kell háromhavonta majdnem ötezer ft szemétdíjat fizetni?Nincs is kukánk!

Figyelt kérdés
2021. okt. 26. 11:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

#19: nézd már meg a számláidat :)))

Minden szolgáltatonál van alapdij keszenléti díj akárhogy hívod, havi 1000-2000 Ft, plusz a merőcserét is te fizeted

2021. okt. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

21. Ha hétvégeken elmegyek a nyaralóba, mondjuk füvet nyírni, akkor használom a vizet és az áramot. Vagyis fogyasztok. Van alapdíj, de az semmi ehhez képest. Szemetet viszont nem termelek annyit, hogy kirakjam. Nem okoz gondot, ki tudom fizetni, a semmit is.

Végülis egy nyaraló luxus, ahogy itt valaki említette. Egyébként nem az.

2021. okt. 27. 12:37
 23/25 anonim ***** válasza:
1-2 ezer forint alapdíj havonta, az pont 3-6 ezer forint negyedévente. A szemeted is ennyi, ha kihasználod, ha nem. :) Csak azért, mert rendelkezésedre áll. Plusz a fogyasztásod, plusz ahogy 21 is mondja, még a mérőcserét is te fizeted.
2021. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Nem ugyanaz. Teljesen mindegy mennyi az alapdíj, mert használom a villanyt meg a vizet is, ezért fizetem is az alapdíjat és fogyasztást is. A szemeteseknek viszont nem okozok plusz szemetet és munkát sem. Pont ezért írtam, hogy üdülőövezet. Más még ennyi időt sem tölt ott, de mindegy. Köszönöm a rengeteg hasznos választ :)))))))
2021. okt. 27. 17:18
 25/25 anonim válasza:
84%
Mert a törvény ezt írja elő. Hasonlóan vagyok, a nyáron vásároltam egy kis nyaralót, én sem tettem ki még szemetet, ettől függetlenül fizetni kell. De egyrészt a lehetőség ott van arra, hogy igénybe vedd, másrészt te hogyan oldanád meg ezt a problémát?
2021. okt. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!