Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hol keressem a vízórát?

Hol keressem a vízórát?

Figyelt kérdés

Szóval az a vicces helyzet van, hogy meg kéne keresnem egy lakás vízóra almérőjét, és sehol nem találom :(


Szerintem nem a lakáson belül lehet, mert a konyhát, fürdőszobát csekkoltam.


Ez egy kicsi társasházi lakás, 2006 körül épülhetett.


Légyszi adjatok tippeket, hogy még hol nézzem meg :O Nem tudok senkit megkérdezni.



2022. febr. 26. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
WC mögött, fürdőben a szekrényben, vagy a falban van egy nyílás, ahol a csövek jönnek be, azt kell kinyitni. Ha egyik se a helyzet, akkor valóban lakáson kívül van, arrafelé keresd ahonnan a csövek bejönnek a lakásba.
2022. febr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán a tulajt megkérdezni?
2022. febr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

általában a lakásba jövő hidegvíz főcsapja után van.


(vagy nincs is almérő)

2022. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg a szomszédodat
2022. febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Izé... esetleg tudnátok még pár tippet írni? Még mindig nem találom. A szomszédokat szinte sose látom, semmi kontaktom nincs velük, nem akarok ezzel bekopogni hozzájuk.


A lakásban sztem tuti nincs, mindenhol megnéztem... Gondolom csak észrevenném, hiszen biztosan nem dugják el, olyan helyre teszik, ahol könnyen le lehet olvasni.


Ha kint van az udvaron, akkor hol lehet? Úgy tudom, a fagytól védeni kell. Lehet valami dobozban?

2022. febr. 27. 22:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocs, de mivel telekhatáron belül nárhol lehet, ha van egyáltalán vízóra… Nem egyszerűbb lenne mégis egy szimpatikus szomszédot megkérdezni?!

Esetleg a közös kèpviselőt? Tőle csak nem félsz, és tudnia is kellene….


Persze tuti jobb velünk barchobazni.

2022. febr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kell lennie valahol az udvaron vagy térkövön egy kb 600x600 as fedlapnak, mivel viszonylag új a lakás ezt is már valószínűleg az aknában ikeresítették
2022. febr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megvan?

Társasházi lakásban nem hinném, hogy az udvaron van. Sokkal inkább a lakáson kívüli közös területen, valami folyosón vagy ilyesmi. Ahol a vízcső bemegy a lakásba, annak a másik oldalán mi van? Ha valami szekrény, abban lesz. Van hozzá kulcsod?

Hogy kerülsz egyáltalán abba a lakásba, ha még azt se mutatta meg senki, hogy hol kell leolvasnod a vízórát?...

2022. febr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!