Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mika kazán segítség?

Mika kazán segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Mika kazánunk van, eddig rengeteg problémánk volt vele…. Amennyit a szervízért fizettünk lassan vehettünk volna egy új kazánt.


Mostani probléma: F23 hibakód. Utánanéztem hogy mit takar: “ Ha a léghiány kapcsoló nem bont 30 másodpercen belül, F23 hiba jelentkezik” illetve “Légmentesség ellenőrzés hiba”.


Mit tudok ezzel kezdeni? A szerelő egyelőre nem vette fel a telefont, de ha esetleg meg tudnám oldani magam is a problémát nem bánnám ha nem kellene ismét 30ezret kifizetni erre.


Nyilván kikapcsoltam már, resetteltem ellenőriztem a nyomást stb. Ugyanazt írja ki.


Nagyon köszönöm ha valaki tud segíteni.



2022. ápr. 3. 16:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja illetve búg is (pedig kikapcsoltam).
2022. ápr. 3. 16:31
 2/3 anonim ***** válasza:
Index fórumon van külön mikás topik, tapasztalt válaszolókkal. Nekem segítettek már.
2022. ápr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Merre laksz?

Én szegedi vagyok...csak a bajom volt vele 3 évig,a két szerelő a végén már fel sem vette a telefont.

Azután felkerestem a Kerekest Inárcsról,a veje lejött,megcsinálta.-azóta évente ha 1~2* leáll. Indítom,megy tovább.

(Ha érdekel,megadhatom a számát)

2022. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!