Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Felkészültél arra, hogy mivel...

Felkészültél arra, hogy mivel fűtesz jövő télen ha -esetleg- nem lesz gáz, vagy esetleg a mostani ár többszöröse lesz?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 28. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Én például úgy, hogy kifizetem a mostani ár többszörösét. Nem tartom valószínűnek, hogy távhő nélkül marad a város, vagy hogy ne tudnám megfizetni, annyira drága lenne. Amúgy fűtés nélkül sem hűl le annyira a lakás, hogy meg kellene fagyni.
2022. ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Eddig is elektromos cirkóval fűtöttem, úgyhogy csak a főzés kapcsán érintene a dolog.
2022. ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 mindentudó99 ***** válasza:
96%
Akkor fával
2022. ápr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Egyenlőre gázzal, de ha minden kötél szakad, akkor én is fával fűtök majd.

Szerencsére családi házban lakom és bespájzoltam pár évre való fát.

2022. ápr. 28. 19:49
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Ha elzárják a gázt, akkor az ipar is megrokkan.

Azaz, én akkor költözöm meleg helyre.

2022. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
75%

Igen de nem fával mert miután nem lesz gáz nagyon hamar elfogy a fa is és addig amíg kapható horror ára lesz. Most annak nem látom értelmét hogy bespäjzolok 1 max 2 évre elegendő tűzifát. És utána????

Más irányba gondolkodtam

2022. ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos ha gáz nem lesz vagy felmegy az ára, akkor felmegy a villanynak és a tüzifának is.
2022. ápr. 28. 21:03
 8/13 anonim válasza:
87%
Na erről van szó ráadásul a tűzifa mennyiség nagyon korlátozott,az áram szintén horror áron lesz úgyhogy egyik sem járható út
2022. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Fával, a rendszer megvan hozzá, tudnék fával is fűteni, de a gáz kényelmesebb! Ha nem lesz fa, bemegyek az erdőbe, gyak. itt lakom mellette, szóval kiváltképp nem tud meghatni, ha kapni nem lehet amiatt, hogy mindenki azzal fűt. :) Ha mindet ellopják előlem, akkor pedig villannyal (klímával). Ha villany sem lesz, akkor pedig kár beszélgetni erről, akkor gyújtok egy teamécsest. Ha az sem lesz, akkor meg várom a tavaszt. Mit tudsz tenni? Totál pánik volt a benzin miatt is, eltudom képzelni, hogy elfogynak az aggregátorok, az akkumulátorok, az inverterek, a napelemek, a benzin, klímát már most sem nagyon lehet kapni, de abból totál hiány lesz, elfogy majd az összes fűtőpanel, fűtőfilm stb. a kandallók, a fatüzelésű kazánok, pulóverek, kabátok, még a teamécses is, de a gyufa is, ha más nem felgyújtják magukat. Lesz olyan majd, aki két kazánt vesz, biztos ami biztos. Idiotizmusban elsőszámú élőlény az ember.
2022. ápr. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

Egy dolgot még hozzátennék. Oroszország itt fog maradni Európában! Nem fog elköltözni innen a Holdra! Ennek tudatában kellene tudni viselkedni egymással!

Elsősorban nem azon aggódok, hogy nem lesz fűtés, mert így vagy úgy, de azt túl lehet élni, ugyan akár egy erősen megváltozott életvitel mellett, de életben lehet maradni! Ahol nem biztos, hogy életben maradsz és nem biztos, hogy a környezeted is megússza az az, ha világháború tör ki. Márpedig addig-addig b-szogatjuk egymást, míg nem az lesz! Nem múlhat el 100 év nyugiban ebben a k...ott kuplerájban, amit Európának neveznek! Nem akarok mutogatni, hogy kik miatt (mert az vitát szül), de mindig ugyanazok a felelősei!

2022. ápr. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!