Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyit kerestek, mennyit...

Mennyit kerestek, mennyit költöttök, mennyi marad? Gyűjtöttök valamire? Ha igen, mire? Hány gyerek van?

Figyelt kérdés

Mennyit költöttök egy hónapban:

Takarítószerekre,

Tisztálkodószerekre,

Élelmiszerre,

Innivalóra,

Csekkekre,

Albérletre, hitelre, kölcsönre,

Telefonra, internetre,

Számlákra (víz, villany, gáz),

Gyerekek különóráira, sportjaira.


2022. máj. 9. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Hát....


Most csak az én gyedem+csp+kis mellékes van, az havi 200 ezer forint, mert a férjem vállalkozása még nem termel tiszta hasznot. Mi ketten+1 éves baba.


Ennyire nem tudom lebontani, ahogy itt kéred, de


Élelmiszer+tiszítószerek+tisztálkodószerem - havi kb 70-80 ezer (van veteményesünk, így nyár elejétől tél elejéig kevesebb, plusz inkább házi tisztítószereket használunk, ecet, mosó szóda, stb.)


Benzin - havi kb. 30 ezer


Rezsi+net+TV+telefonok - havi 50 ezer


A maradék 50 ezerből gazdálkodunk, általában kijövünk, gyereknek megy kéthavonta kb. 8 ezer pelenka+positörlőre (többnyire moshatót használunk), ruhákat turiból veszünk, a kertbe szoktunk most ezt-azt beszerezni.


Ha valami extra nagy költség jön, pl. most 100 ezer ment kocsijavításra, akkor a tartalékból veszünk el.


Tisztálkodószert nem tudom havon

2022. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
90%

Gyedem 180 körül van

Párom 300at keres


Saját ház van, hitel nincs


Rezsi kB 30 havonta

Benzin is kB 30

Telefonszamla , net, tv 30

Kaja-innivaló kB 70


Amit pluszban költünk kB 70

Ez változó mikor mi van benne. Pl : étterem, állatkert , ruha, játék stb


Van spórolt pénzünk, de különösebben most nem teszünk félre.


Mi vagyunk ketten plusz a 9 hónapos gyerekünk

2022. máj. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Van a párom keresete az én gyedem plusz családi. 3 gyerek van az ő különóràikra nem kell fizetni, ingyenes az iskola csinálja.

Az idén tető csere lesz erre gyűjtünk de már egyre közelebb a cél.

Élelmiszer-tisztalkodoszerek-takaritoszerek kb 160 körül de ez szokott feljebb menni ha többet rendelünk vagy elmegyünk valahova enni.

A rezsi ebben benne van az internet,telefon is 140 ezer Ft

Ami plusz költség van az a benzin két autóra havonta kb 50 ezer de ez muszáj.

A maradék 300-400 ezer Ft közt szokott lenni ezt mindig felrerakjuk. Ha valami váratlan költség közbe jön akkor is van mihez nyúlni.

2022. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Ketten kb. 500-550 körül, változó. Gyerek nincs.

Mindet elköltjük, mert balfék vagyok és nem tudok spórolni. Néha próbálok elkezdeni spórolni, de olyankor mindig bejön valami, amire muszáj elkölteni: pl. fogorvos. Így már lassan feladom ezt a dolgot, mert láthatóan el vagyok átkozva.


Mire mennyit költünk:


Takarítószerekre, tisztálkodószerekre kb. 4-5 ezer (változó), ebben a wc papír nincs benne, arra kb. 6000


Élelmiszerre, innivalóra - 300-320 ezer körül


Csekkekre - nem fizetek csekken semmit


Albérletre, hitelre, kölcsönre - kb 15 ezer havonta diákhitel stb albérlet nincs


Telefonra, internetre - 6-8 ezer Ft (mobil, vonalas és net kettőnkre)


Számlákra (víz, villany, gáz) - 32-35 ezer (ebben a közös költség és a biztosítás is benne van)


Gyerekek különóráira, sportjaira - nincs gyerek

2022. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kettonknek havi atlag 650-750 kozott van a bevetelunk.ezen felul van nem redszeres bevetelunk,parom maszekol szabadidejeben,de ez nagyon valtozo osszeg.

Havi kb 300-350 kozott vannak a kiadasaink.2 auto,1 gyerek,jelenleg egy hitelmentes panel rezsije plusz a bevasarlasok.hazra gyujtottunk,most vesszuk,osszel koltozunk.szinten hitel nelkul.

A fizubol megmarado osszeg lekotesre kerul,ahogy a maszekbol befolyo penz is.boritekban itthon mindig van 2-300 ezer ha valami elromlik abbol veszunk,javittatunk.

2022. máj. 10. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elég magas a fizetésünk 600 ezer fölött van:


Bevásárlás (glutén és tejmentes diétával): heti 30-35 ezer. Így 120 és 150 között költünk.


Rezsi (víz, gáz, áram, közösköltség, telefon, lakásbiztosítás, autóbiztosítások stb.): 105 ezer


Bérletek havi 40 (ebből 18-at a munkáltató visszaad)+ benzin 20-30 ezer.


Megtakarítások (lakástakarék, életbiztosítás, nyugdíj és eü pénztár) havi 100.


Étterem: havi 5000 forint


Hobbik + sportok: havi 35-50 ezer


Hitel: havi 170 (törlesztő + hitelbiztosítás)


Ami marad, azt elrakjuk.

2022. máj. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

-Takarítószerekre,

Kb. 500 Ft/hó

+ kb. 500 Ft/hó eldobható edényekre, evőeszközökre (nem mosogatok)


-Tisztálkodószerekre,

Szappan, WC-papír, papírzsepi, intimbetét, vatta, stb.

kb. 10 000 Ft/hó


- Élelmiszerre,

kb. 38 000 Ft/hó

táplálékkiegészítők kb. 17 000 Ft/hó


- Innivalóra,

0 Ft


- Csekkekre,

= Számlákra (víz, villany, gáz) + közös költség

Kb. 28 000 Ft/hó


- Albérletre, hitelre, kölcsönre,

0 Ft


- Telefonra, internetre,

Kb. 4000 Ft/hó


- Gyerekek különóráira, sportjaira.

Nem tartok el gyerekeket, saját magamnak időszakosan fizetem ezeket, de az utóbbi évben csak 4 színházban merült ez ki, kb. 6500 Ft volt összesen.

2022. máj. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az összbevételünk havonta 1,2 millió.


500-at félrerakunk.


80 körül van a havi kaja/háztartás, nyáron kevesebb, van konyhakertünk.


100 a lakáshitelünk


benzin kb 50.


rezsi (telefon, biztosítások) 60


maradékot mindenki magára, a kertre, illetve az épp aktuális felújítási munkálatokra költjük.


Gyerekünk még nincs.

2022. máj. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

480-at keresek, és 85 a Gyerektartás, 13 a csp, így összesen 580 körül van a bevétel. Ketten vagyunk egy kamasszal.

Lakást újítunk, így a pénz jön-megy. Eléggé felújítandó állapotban levő lakást sikerült vennünk, még van mit csinálni.


Takarítószerekre - Ha beszámítjuk az öblítőt és a mosószert is, akkor 15-18.000 biztos van havonta. Két kutyánk van, sokat mosok.


Tisztálkodószerekre - 2-3000 Ft


Élelmiszerre - Heti 50e kettőnkre, szóval olyan 200.. Ebben van 1-2 beülős étkezés is.


Innivalóra - ezen spórolunk, saját márkás üdítőkkel, vízzel. - 2000 Ft


Csekkekre - Áramos a fűtés, a hűtés, a sütő, kb minden.. így az átalány havi 32, cserébe nincs gázszámla (120 nm). Ezen kívül még havi 50e Ft a vagyonosodási illeték még 3 hónapig... utána az nem lesz.


Albérletre, hitelre, kölcsönre - Lakáshitel 65, személyi hitel 22, biztosítások 10e.


Telefonra, internetre - ez sok, összesen 25 ezer. Ebben két korlátlan előfizetés, készülék, otthoni internet+tv+telefon is van.


Számlákra (víz, villany, gáz) - gáz nincs, villanyt fentebb írtam, víz havi 7-8e Ft


Gyerekek különóráira, sportjaira. - havi 20ezer a sport és a zene, ezen felül vannak az ehhez kapcsolódó táborok, programok, ezek simán kitesznek évente extra 120ezret :/


Állatokra 10-20ezer/ hó.


Így hivatalosan 100ezer meg is marad, de ahogy írtam épp felújítunk, ahogy jön, úgy megy is, illetve az állatokkal mindig akkor van valami gond, amikor éppen nagyon sokat szeretnék spórolni.


Teljesen elértéktelenedett a pénz.

2022. máj. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, kicsit sokat mondtam kajára, mert a nagybevásárlásokból indultam ki, amiben az öblítő, mosópor, stb stb benne van. szóval azt le kell vonni.
2022. máj. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!