Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Milyen tapasztalatok vannak a...

Milyen tapasztalatok vannak a Gazdasági Energia Közösségről?

Figyelt kérdés

Konkrétan rájuk gondolok: [link]

Most jött velem szembe a kihirdetésük, és társasházban lakom, szóval nekem ideális lenne.

Csak túl szép, hogy igaz legyen. Belefognék, bár gondolom a "bekerülési költség" 7 számjegyű. És őszintén szólva kicsit tartok tőle, hogy valami piramisjáték szerű, ami nagyon fájna, ha így lenne.

Ha van tapasztalatotok, köszönöm, ha megosztjátok velem. :)



2022. jún. 1. 16:20
 1/3 Japán Gulyás ***** válasza:
Mondjuk ahhoz képest, hogy mennyi rábeszélős duma van az oldalon egy cégnevet nem bírtak kiírni sehova, így pl. a beszámolóikat vagy cég képviselőket sem tudod leellenőrizni. Szóval ja, ha nem is piramisjátéknak, de MLM-nek néz ki, szerintem még elméletileg is fel kéne adnod a lakossági fogyasztói státuszod (gyk.: a "rezsicsökkentést"), hogy az áramfogyasztásod egy HUPX-on klíringelt áramtermelővel szemben el lehessen számolni.
2022. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen. Kaptam közben tájékoztató anyagot, de semmi lényeg, benne, csak a jól csengő sablonokat ismétlik állandóan. Semmi konkrétum nincs benne, hogy pl. mit garantálnak, ill. mik a pontos feltételek a szerződésben. Gyakorlatilag ugyan az van egy 15 oldalas ppt-ben, mint a honlapon. "szeretnél nulla rezsiszámlát? Seretnél pénzt keresni vele? Panelban vagy társasházban, esetleg albérletben laksz? bla bla bla...."


Nem igazán győzött meg. :(

Bár lehet, hogy most szalasztom el életem nagy lehetősségét .... de azt hiszem, ezt most kihagyom. ...

2022. jún. 2. 07:08
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja, és a lényeg!

Köszönöm a válaszod Japán Gulyás. :)

2022. jún. 2. 07:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!