Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogy mondjam le a telekomos...

Hogy mondjam le a telekomos előfizetési csomagomat?

Figyelt kérdés
Elvileg van egy nyomtatvány a neten pdf formátumban, azt kellene kitölteni, és elküldeni a telekom e-mail címére. De nincs nyomtatóm, se szkennerem, hogy ezeket meg tudjam csinálni, és pdf kitöltő alkalmazást se találtam olyat, ami normális lenne, vagy nem fizetős. Nem lehet elmenni személyesen egy telekom üzletbe, nem lenne egyszerűbb ? Vagy ott nem foglalkoznak ilyesmivel? Otthoni internetről lenne szó.

2022. jún. 15. 03:31
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
A személyes ügyfélszolgálatokon szoktak ilyenekkel foglalkozni, vidd a modemet is.
2022. jún. 15. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
csakis személyesen.
2022. jún. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Vagy pendrive-on elviszed egy boltba, ahol kinyomtatják, aztán lefotózod a telefonoddal és elküldöd emailen.
2022. jún. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
PDF kitöltő alkalmazás? Bocs, ha rosszul tévedek, de azt nem lehet kitölteni, az csak olvasható. Esetleg egy űrlapot tudsz kinyomtatni és kézzel kitölteni.
2022. jún. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Word is megnyitja elvileg a pdf-et. Persze nem úgy, hogy csak úgy beleírhass, hanem ilyen szövegdobozokkal talán..., meg lehet itt-ott szétesik. De próbáld meg. Viszont ha alá kell írni, akkor azt csak kinyomtatva tudod megtenni úgyis. Ha nem boltba viszed, akkor egy ismerőst is megkérhetsz, hogy a munkahelyén nyomtassa ki.
2022. jún. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon is le tudod mondani, bemenni sem kell. Annyi, hogy kérd el a beszélgetés azonosítóját. Illetve az eszközöket majd postán kell visszaküldened (ingyenes).
2022. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bementem, és azt mondta a hölgy hogy elindította a folyamatot. Bár a modemet, és a telefont elfelejtettem elvinni. Majd holnap beviszem. Jól megijedtem, mert ha nem vissza őket, szigorú következményei lesznek. Nyilván ez a szabály, de nálam kicsit vicces egy 24 éves matávos telefont visszavinni, aminek az árát legalább tízszeresen visszafizettem bérleti díj formájában ennyi idő alatt ( kb 100 ezer ft-ot) . A modemet meg egyszer ki kellett fizetni 6-7 évvel ezelőtt 5900 ft-os áron mert a másik elromlott.( Jött egy csekk 5900 ft-ról a számlán kívül is) Nem mintha hiányoznának, mert már egyik sem ér semmit, csak hát ugye mégis😄 Megtisztítottam a muzeális értékű matáv telefont és a modemet, és azon gondolkodom, hogy vajon mihez kezdenek velük? 🤔
2022. jún. 15. 21:52
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és köszi a válaszokat, rendesek vagytok! 😊
2022. jún. 15. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!